Affinage

( 3.00 )

Opinie (2)

OK

OK. Na minus: personel. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Salon fryzjerski Affinage znajduje się na spokojnym osiedlu

Salon fryzjerski Affinage znajduje się na spokojnym osiedlu na Pogodnie. Mieści się w lokalu o nowoczesnym wystroju. Ceny są przystępne do tego w poniedziałki małe promocje w postaci zniżek. Oprócz usług fryzjerskich salon świadczy również usługi kosmetyczne oraz sprzedaż produktów do stylizacji włosów. Panie fryzjerki bardzo miłe służą pomocą, znają się na swojej pracy.

Odwiedzałeś ostatnio Affinage?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem