anonse.com

( 4.47 )

Opinie (4)

Strona mająca w podtytule

Strona mająca w podtytule: portal bezpłatnych ogłoszeń. Okazało się, że bezpłatne to one są tylko częściowo. Po pierwsze, dostęp do wydania np lubelskiego jest płatny 2,44zł, po drugie dodanie ogłoszenia do działu np budowlanego także jest płatne. Chcąc dodać ogłoszenie o usługach budowlanych w wydaniu lubelskim zastanawiam się gdzie te bezpłatne ogłoszenia. Dopiera wnikliwa analiza oferty strony, pozwala rozwiać moje wątpliwości, niektóre wydania rzeczywiście nie wymagają opłaty, a większość działów pozwala na dodanie darmowego ogłoszenia. Za dostęp do konkretnego wydania płacimy przez sms, w podobny sposób wykupuje się ogłoszenie, można wybrać ile razy będzie się ono ukazywało i od tego uzależniona jest cena od ok 2 do 9 zł. W potwierdzeniu nadania ogłoszenia podane są terminy w których będzie ono widoczne. Dodanie ogłoszenia jest bardzo proste, jesteśmy prowadzeni krok po kroku co należy wpisać w treści, oraz pod jaki nr wysłać.

Strona internetowa anonse

Strona internetowa anonse.com jest elektroniczną wersją gazety Anonse i bardzo podoba mi się ten kanał sprzedaży ogłoszeń. Pierwszą i najważniejszą zaletą strony internetowej jest dużo niższy koszt dostępu do ogłoszeń niż cena papierowej wersji gazety. Sms jaki trzeba wysłać aby otrzymać dostęp do ogłoszeń kosztuje tylko 2,44 a gazeta prawie 4 złote. Strona internetowa działa bardzo sprawnie i szybko, jest przejrzysta, dzięki licznym odnośnikom łatwo się po niej poruszać. Odnalezienie konkretnych ogłoszeń jest proste dzięki sprawnej kategoryzacji. Każda kategoria podzielona jest na odpowiednie działy dzięki którym jeszcze szybciej odnajdziemy interesujące nas ogłoszenia. Do tego wszystkiego taka opcja zakupu gazety jest ekologiczna.

Odwiedzałeś ostatnio anonse.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem