Combikol

( 2.17 )

Opinie (6)

Placówka o pow

Placówka o pow. 2000m z 10-cio osobowym zespołem. W dniu wizyty nikt z personelu nie powitał mnie. Przez 10 pierwszych minut nikt z załogi nie próbował nawet nawiązać ze mną kontaktu. Po 10 minutach sama poprosiłam o pomoc. Kontakt z konsultantem był utrudniony. W zasadzie ze strony sprzedawcy nie padło żadne pytanie otwarte. Nie było fazy badania potrzeb. Sprzedawca sprawiał wrażenie osoby, której niekoniecznie zależy na finalizacji procesu sprzedaży. Nie została mi przedstawiona oferta, która w sklepie była bardzo szeroka. Sama przekazałam sprzedawcy niezbędne dane i informacje potrzebne do zamknięcia sprzedaży.

Odwiedzałeś ostatnio Combikol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

e-lazienki

(0.50 )

INTECH

(4.50 )

Art-Dom

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem