ASICS

( 3.50 )

Opinie (1)

Po wejściu do sklepu klient został powitany poprzez kontakt

Po wejściu do sklepu klient został powitany poprzez kontakt wzrokowy i informację o aktualnej promocji. Poszedł do półki z butami.Przeglądał buty, jednak żaden z trzech sprzedawców nie podszedł do klienta.Po dłuższej chwili klient zapytał, czy może prosić o pomoc. Podszedł sprzedawca, zapytał o potrzeby, rodzaj obuwia. Po wybraniu rozmiaru zostawił samego klienta. Poszedł na zaplecze. Klient został sam. skierował się do kolejnego sprzedawcy, który zaczął zadawać pytania na temat ilości km, rodzaju nawierzchni, częstotliwości biegów (wybierane były buty do biegania). Klient zrezygnował ostatecznie z zakupu. Sprzedawca zaproponował spodnie leginsy w promocji i koszulkę. Dobrał odpowiedni kolor do karnacji klienta. Klient udał się do przymierzalni. Cały czas dopytywał o rozmiar, czy jest odpowiedni. Chwalił wygląd klienta. Na koniec zapytał, czy klient jest zainteresowany zakupem. Pomimo odmowy nadal był uprzejmy.

Odwiedzałeś ostatnio ASICS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Adidas

(4.87 )

Bergson

(4.50 )

Campus

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem