7 Street Bar & Grill

( 2.25 )

Opinie (2)

Udałyśmy się z mamą do tej restauracji aby zjeść obiad

Udałyśmy się z mamą do tej restauracji aby zjeść obiad, zaraz po wejściu kelner podał nam karty i przepadł. Analiza menu wskazała, że ceny są bardzo wysokie a całe menu opiera się na języku angielskim co jest problematyczne zważając na to, że jesteśmy w Polsce. Kiedy już wybrałyśmy dania i chciałyśmy zamówić obiad, kelnera nie było, nie było go także przez kolejne 15 minut przez co zrezygnowałyśmy z jedzenia i poszłyśmy do konkurencji.

Odwiedziłam lokal koło godz 17

Odwiedziłam lokal koło godz 17, było pusto. Powitała mnie przesadnie miła obsługa, co trochę mnie speszyło. Poprosiłam o małą kanapkę, a zaoferowano mi od raz jedną z droższych w menu. Zdecydowałam się na jedną ze średnich, brałam na wynos. Czekałam około 10 min na zamówienie. Próbując burgera poczułam zawód, mięso kurczaka było faktycznie duże, ale przesączone starym olejem, który jeszcze długo utrzymywała się jako nieprzyjemny posmak w ustach, dodali za mało (moim zdaniem) sosu, a bułka była lekko czerstwa. Więcej nie odwiedzę tego miejsca.

Odwiedzałeś ostatnio 7 Street Bar & Grill?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem