Auto naprawa

( 3.50 )

Opinie (3)

Do warsztatu tego podjechałem z polecenia kolegi

Do warsztatu tego podjechałem z polecenia kolegi. Na pierwszy rzut oka niezbyt dobre wrażenie. Warsztat mieszczący się w mało widocznym miejscu o mało zachęcającym wyglądzie zewnętrznym. Postanowiłem wejść i ocenić dalej. Przywitał mnie Pan mechanik razem jak się okazało później z synem jako drugim mechanikiem. Panowie szybko zabrali się do diagnozy mojej usterki postanawiając po oględzinach wizualnych o podłączeniu auta pod komputer. Jak się okazało to był strzał w '"10". Szybko z czytali błąd urządzeniem. Nie udawali. że znają wszystkie błędy na pamięć. Ku mojemu zdziwieniu zaprosili mnie do komputera i wspólnie go określiliśmy. Kolejnym dużym plusem był fakt, że mechanik pokazał mi wszystkie dostępne ceny na uszkodzoną część i po mojej decyzji szybko ją zamówił. Czas usługi rewelacyjny. Po 1 godz usługa zrobiona. Koszt usługi standardowy. Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana ponieważ nie jest oszustem jakich wielu wśród mechaników. I choć nie pracuje w najlepszych warunkach to jakością obsługi nadrabia.

Dobrze

Dobrze. Na minus: personel, sprawność obsługi, oferta i cena. Na plus: wiedza i doradztwo, wygląd miejsca obsługi.

Rok temu kupiłam piękne autko

Rok temu kupiłam piękne autko, niestety tylko na zewnątrz było ładne. Po miesiącu okazało się, że strasznie bierze olej. Jeździłam dalej, ale co 500 km dolewałam 2 litry oleju. Znajomi polecili mi mechanika, ale niestety zapłaciłam tylko grubą kasę i nic to nie dało. Dalej tak jeździlam i dolewałam oleju. Gdy w końcu moje autko zaczęło umierać pojawił się znajomy mojego chłopaka. Jego brat otwierał swój warsztat. Pojechaliśmy od razu i umowiliśmy się. Byliśmy jego pierwszymi klientami. Pan Arek zapytał wprost czy ma zrobić porządnie, żeby pojeździć, czy tylko aby sprzedać. Zdecydowaliśmy, żeby zrobic porządnie, bo pakować się znowu w stary rupieć.. Po dwóch dniach odebraliśmy samochód i w końcu przestał brać olej. W między czasie Pan Arek dzwonił do nas, zapraszał do warsztatu, pokazywał co jest do naprawy itd. Polecam warsztat Pana Arka przy ulicy Sadowej 2, jest profesjonalny, konkretny i solidny. Teraz tylko będę jeździć do niego.

Odwiedzałeś ostatnio Auto naprawa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem