Bieszczadzki Park Narodowy. Punkt Informacyjno-Kasowy Wetlina Stare Sioło

( 5.00 )

Opinie (1)

Punkt Informacyjno

Punkt Informacyjno- Kasowy mieści się przy szlaku z Wetliny na Przełęcz M.Orłowicza. Pracownica sprzedająca bilety do parku narodowego była bardzo miła i sympatyczna. Poprosiła o dokumenty uprawniające do zniżki na bilety ulgowe. Była bardzo schludnie ubrana (pomimo trendów ubioru turystycznego). Oferty oraz ceny nie mogę porównać, ponieważ jest odgórnie narzucony cennik przez władze parku - swoją drogą, nie jest w ogóle wygórowany. Osobom podchodzącym do punktu, były od razu sprawdzane bilety. Pomimo stojących przede mną kilku osób w kolejce, bez przeszkód w trakcie oczekiwania udało mi się również zdobyć pieczątki potwierdzające wejście na szlak. Budka punktu oklejona była w bardzo estetyczny sposób plakatami propagującymi turystykę górską oraz piosenkę turystyczną, często sprzed kilku sezonów, ale pozostawione są one na pamiątkę.

Odwiedzałeś ostatnio Bieszczadzki Park Narodowy. Punkt Informacyjno-Kasowy Wetlina Stare Sioło?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Firma Turystyczno-Handlowa REMUS

(1.50 )

Tatrzański Park Narodowy

(4.00 )

Rezerwat Archeologiczny "Kaliski Gród Piastów"

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem