Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym

( 5.00 )

Opinie (2)

w ciągu 1 dnia załatwiono mi wypożyczenie wózka

w ciągu 1 dnia załatwiono mi wypożyczenie wózka inwalidzkiego, ponieważ nie miałam transportu, przywieziono mi go do domu, i nie pogoniono mnie, choć nie miałam całej gotówki, tylko kartę,której sklep nie obsługuje

Chcąc zdobyć informacje jaki balkonik rehabilitacyjny jest

Chcąc zdobyć informacje jaki balkonik rehabilitacyjny jest najlepszy w moim przypadku weszłam do sklepu. Pani od obsługi klienta była bardzo pomocna. Zrobiła krótki wywiad co do upośledzenia by móc doradzić właściwy balkonik. Profesjonalnie argumentowała za i przeciw konkretnemu sprzętowi. Dodatkowo udzieliła informacji poza obszarem moich pytań a cenną dla osoby niezorientowanej w sprawie współfinansowania sprzętu przez NFZ łącznie z podaniem dokumentów jakie będą potrzebne. Efekt właśnie w tym sklepie zakupie potrzebny mi sprzęt.

Odwiedzałeś ostatnio Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem