Global - Serwis

( 4.50 )

Opinie (3)

Panowie walczyli z moim laptopem przeszło tydzień

Panowie walczyli z moim laptopem przeszło tydzień. Trochę się niecierpliwiłam, ale poważniejsza naprawa grafiki, więc i tak dobrze, że udało się dopiąć sprawę do końca. Pracownicy firmy ciągłe informowanie mnie o stanie naprawy i sposobach rozwiązania! Ogólnie super, minus za długi czas realizacji (choć podobno to i tak krótko w porównaniu do innych serwisów). Najważniejsze, że wszystko naprawili i że laptop działa. Ceny standardowe. Bardzo korzystne. POLECAM

Odwiedzałeś ostatnio Global - Serwis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Acer

(4.00 )

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem