MPK Płock

( 2.50 )

Opinie (2)

Jestem bardzo zadowolony z działań komunikacji miejskiej

Jestem bardzo zadowolony z działań komunikacji miejskiej podczas dnia wszystkich świętych. Specjalnie jak co roku zostały uruchomione oddzielne linie autobusowe na cmentarze. W internecie pojawiła się jasna informacja które autobusy którędy jada oraz o godzinach odjazdów. Sami kierowcy również byli pomocni, ponieważ gdy było się blisko cmentarza, ale zapowiadała się jeszcze długa podróż w korku to wypuszczali ludzi poza przystankiem. Oczywiście punktualność odjazdów nie była zbyt duża ale nie ma co się dziwić i tak wszystko szło sprawnie. Obecnie w autobusach montowane sa biletomaty co również ułatwia podróżowanie, ze względu na wiele problemów z kupieniem biletu.

Dużo jeżdżę autobusami KM

Dużo jeżdżę autobusami KM.W Płocku,sa niestety jeszcze niektóre autobusy ze schodkami.Pora na ich wymianę.Pozatym niektórzy kierowcy na odcinku od ronda na Skarpie przez parową i do następnego ronda wcale nie zwalniają,a na tym odcinku droga jest fatalna,kręgosłup człowiekowi się niszczy jak autobus skacze po nierównościach.Niektórzy potrafią zwolnic i jazda jest ok.Włożono tez dużo pieniędzy na nowe przystanki,ale często nijak się nie ma czas wyświetlany na tablicy do rozkładu jazdy.

Odwiedzałeś ostatnio MPK Płock?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

MPK Wrocław

(1.00 )

ZKM w Zawierciu

(1.00 )

MPK Olsztyn

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem