Laboratorium analityczne Salveo

( 5.00 )

Opinie (1)

Laboratorium znajduje się przy przychodni

Laboratorium znajduje się przy przychodni ,Pani Laborantka jak zawsze ubrana na biało jest bardzo miła i uprzejma. Tym bardziej dla najmłodszych, potrafi jak dobra "ciocia" uspokoić i wykonać pobranie krwi. W laboratoiurm jest szeroki zakres usług. Laborantka szczegółowo tłumaczy i dpowiada na pytania . Nawet poleca niektóre badania ,które są tańsze a które są dokładniejsze. Jestem bardzo zadowolony , moja córka nie płakała przy pobraniu krwi i do tego dostała naklejki za dzielnego pacjenta. W środku czysto i schludnie .

Odwiedzałeś ostatnio Laboratorium analityczne Salveo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Laboratorium analityczne

(5.00 )

Laboratorium Medyczne Synevo Łódź Kopernik

(5.00 )

LABOX Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem