Aloes

( 3.50 )

Opinie (21)

Na terenie apteki panował przyjemny chód

Na terenie apteki panował przyjemny chód. W aptece znajdowało się trzech klientów. Czynne było jedno stanowisko kasowe. Przy dwóch stanowiskach pracownice wykonywały prace własne. Obsługa klientów była bardzo powolna. Produkty nie miały widocznych cen. na blacie leżały porozrzucane ulotki. Farmaceuta chodził w porozpinanym fartuchy. Pomimo niskich cen coraz rzadziej zaglądam do tej apteki w związku z bardzo niską jakością obsługi klientów.

Przed apteka znajduje się mały parking

Przed apteka znajduje się mały parking. Nie miałem problemów z pozostawieniem samochodu na parkingu. Witryny apteki były czyste. W pomieszczeniu znajdowało się sześciu kupujących leki. Czynne były dwa stanowiska kasowe. Personel apteki ubrany był w stroje firmowe. Przeszkolone szyby lad były czyste. Leki poukładane były estetycznie.

W aptece tej bywam sporadycznie

W aptece tej bywam sporadycznie, mimo iż lokalizacja jest bardzo dobra, przy większej drodze, parking przed apteką. Aptekę kojarzę głównie z pewną sytuacją (być może że powtarzającą się). Kiedyś miałam to "szczęście" aby stać w kolejce ok.40 min. Młodziutka pani magister realizowała kilka recept starszej pani. Cała "operacja" trwała tak długo, że aż przykro było, że tej schorowanej klientce w podeszłym wieku nie zaproponowano możliwości odpoczynku- np. na krześle. Kobieta była najwyraźniej zmęczona tym oczekiwaniem na leki, a reszta klientów -(a było ich sporo) mocno poddenerwowana. Ścisk, duchota nie sprzyjają miłej atmosferze. Młodej pani magister odczytać recepty, znaleźć leki bądź zamienniki itd. A do tego nie było osoby, która by jej pomagała. A do tego jeszcze dzwoniący prawie co chwila telefon stacjonarny, który też trzeba było odebrać- koszmar. 09.06.2012 na szczęście nie stałam długo- brak klientów- być może z uwagi na srogą minę ;) magister w średnim wieku.

Przed apteką miałem problem ze znalezieniem wolnego miejsca

Przed apteką miałem problem ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. Budynek apteki jest nowy i ładnie wygląda. Witryny były czyste. Wewnątrz apteki również było czysto. Ekspozycja kosmetyków w gablotach była ładnie ułożona. Obsługa przy kasach była sprawna. W aptece znajdowało się czterech klientów.

Apteka jest dobrze oznakowany a wygląd budynku zachęca do

Apteka jest dobrze oznakowany a wygląd budynku zachęca do skorzystania z usług tej apteki. Naprzeciwko apteki znajduje się parking. Ogólna ocena apteki jest bardzo dobra. Obsługujący mnie farmaceuta był uprzejmy i prawnie obsługiwał klientów. W aptece byłem czwartą osoba w kolejce. Ceny produktów oferowanych w tej aptece były porównywalne do cen w innych aptekach.

Chciałam kupić termometr do mierzenia temperatury nie

Chciałam kupić termometr do mierzenia temperatury nie elektryczny. Kolejka w aptece nie była duża – przede mną były dwie osoby. Kupująca przede mną starsza Pani była bardzo dociekliwa i chciała wiedzieć niemalże wszystko na temat witamin, które zamierzała kupić. Farmaceutka by bardzo wyrozumiała, serdeczna i cierpliwa. Ja również zostałam sprawnie obsłużona.

Apteka jest dobrze oznakowany i widać ją z odległości

Apteka jest dobrze oznakowany i widać ją z odległości kilkudziesięciu metrów. Przed apteką znajduje się parking. Ogólna ocena apteki jest dobra. Obsługa apteki była uprzejma i chętna do pomocy przy wyborze odpowiedniego leku. Farmaceuta był osoba kompetentna. W aptece nie było dużej kolejki. Ceny produktów oferowanych w aptece były zadowalające.W aptece byłem trzecim klientem w kolejce.

Jestem stałym klientem

Jestem stałym klientem (posiadam nawet kartę )tej apteki,korzystam z niej nie dlatego że mi się podoba - jest smutno i ponuro,ale blisko mojego domu.Prawie zawsze przy realizacji recept ,specjalistyczne leki (na astmęi nie tylko)są sprowadzane z hurtowni na drugi dzień i to mi akurat nie przeszkada.Lecz ku mojemu zdziwieniu i osłupieniu pani( a nie jest to nowa osoba w obsłudze) poinformowała mnie że nie może zrealizować mojej recepty bo w Hurtowni w której zaopatruje się apteka nie ma tych leków .Na odchodne poinformowała mnie że są drogie , pacjent płaci mało a apteka nie może kupować zeby lek leżał na półce i czekał aż pacjent przyjdzie albo nie .Moja uwaga - takim tokiem myślenia to w Warzywniaku powinny być tylko ziemniaki bo są najtańsze.Prędzej dostanie się w tej aptece kosmetyki i suplementy niż leki a szkoda.Nie będę korzystać już z tej apteki wolę podejść kawałeczeki dalej do konkurencji Apteka "Sudecka" ul. Zaporowska i wyjść ze zrealizowaną receptą i zadowolona.

Obsługa była bardzo miła

Obsługa była bardzo miła, dostałem nareszcie potrzebny mi lek. Sprzedawczyni porozmawiała jak się czuje mama i dzidziuś. Atmosfera była super. Apteka bardzo ładna, czuć nowość. Asortyment bardzo duży. Od teraz będę zawsze tam chodził, a w szczególności temu że jest bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Polecam wszystkim tę aptekę.

W aptece czysto

W aptece czysto. czynne 3 stanowiska obsługi klientów. Personel kompetentny i pomocy przy wyborze zamienników leków. Farmaceuci ubrani w białe fartuchy. Kosmetyki w gablotach poukładane starannie. Towar w promocyjnych cenach dobrze oznakowany. Pomimo kilkunastu osób w aptece obsługa sprawna i miła. Ceny produktów konkurencyjne.

Musiałem pilnie wykupić lekarstwa na receptę dla mojej

Musiałem pilnie wykupić lekarstwa na receptę dla mojej córki. Niestety w tej aptece też nie było szukanych przeze mnie leków, ale farmaceuta dzwonił przy mnie do hurtowni z pytaniem kiedy będzie i w jakiej jest cenie. Był bardzo pomocny a ogólnie apteka dobrze zaopatrzona. Czysta i schludna. Towar ładnie poukładany.

W aptece czysto

W aptece czysto. Klientów było trzech, który obsługiwał jeden farmaceuta. Po chwili z zaplecza wyszedł drugi farmaceuta, który również przystąpił do obsługi klientów. Personel ubrany w białe fartuchy. Jeden z farmaceutów nie miał przypiętego identyfikatora. Przy zakupie Persenu obsługa nie potrafiła wyjaśnić mi różnicy między Persenem Forte i Persenem Neo.

W aptece czysto

W aptece czysto. Zakupy dokonywało 3 klientów. Czynne były 3 stanowiska obsługi klienta. Personel apteki ubrany był czysto w białe fartuchu. Farmaceuta chętnie udzielił mi informacji na temat obsługi ciśnieniomierza oraz podał mi zamienniki leków, które miałem na recepcie. Obsługa miła i kompetentna. W aptece czysto.

Przed apteka brak jest miejsca parkingowego tylko dla

Przed apteka brak jest miejsca parkingowego tylko dla klientów apteki. Niby jest duży parking przed urzędem miasta, ale jest on zawsze zatłoczony w tych godzinach. Samochód udało mi się zaparkować dopiero 300 m dalej. Po wejściu do apteki zauważyłem kilka osób w kolejce. Czynne były 3 kasy obsługujące pacjentów. Obsługa ubrana starannie w białe fartuchy. Farmaceuta che tnie udzielił mi informacji odnośnie leków, które mogę zastąpić posiadanymi lekami w domowej apteczce. Ceny leków niskie. W gablotach powystawiane sa kosmetyki rożnych firm kosmetycznych, jednak na pudełkach nie widać cen produktów. W aptece czysto.

Apteka sprawiała wrażenie jakby nie była splątana od kilku

Apteka sprawiała wrażenie jakby nie była splątana od kilku dni. W aptece brak kupujących. Za ladą stało 5 farmaceutów. Sprawiali oni wrażenie bardzo znudzonych. Jedna z farmaceutek głowa opierała się na blacie lady. Sprawiała wrażenie bardzo zmęczonej, śpiącej. Fartuchy obsługi też nie były pierwszej czystości. Wyglądały jakby były zakurzone, nie wymieniane od kilku dni. Obsługa fachowa i szybka.

Obsługa miła i kompetentna

Obsługa miła i kompetentna. W aptece czysto. Pracownicy kompetentni i proponują leki zastępcze w zamian drogich leków. Jedyny mankament to zbyt wolna obsługa klientów. Pomimo zaledwie 4 osób w aptece i czynnych dwóch stanowisk obsługi w aptece spędziłem prawie 20 minut. Brak miejsc parkingowych przed apteką, co zniechęca do korzystania z jej usług.

W aptece było 6 osób

W aptece było 6 osób. Pomimo to obsługa była szynka i sprawna. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Pomimo wypisania droższych leków na recepcie zostały zaproponowane mi zamienniki leków tańszych. Personel miły i uśmiechnięty. Odpis recepty uzyskałem po około minucie. Gorąco polecam zakupy w tej aptece.

Miejsce do którego zawsze wracam z uśmiechem na twarzy!

Miejsce do którego zawsze wracam z uśmiechem na twarzy! Super kompetentny oraz szybki personel, ubrany zawsze czysto i zawsze chętny do pomocy. Bogata oferta, leki robione również na zamówienie! Oraz bardzo niskie ceny lub możliwość zakupu leku zastępczego. Czas obsługi skrócony do minimum, jeśli akurat jest długa kolejka są uruchamiane następne kasy. Apteka przyjazna każdemu!

Bardzo miła atmosfera

Bardzo miła atmosfera, przywitanie i personel. Po wejściu uderza czystość i bardzo bogaty asortyment. Fachowa obsługa i duża wiedza personelu. Obsługująca Pani bardzo chętnie doradza i sprawnie obsługuje. Towar pakowany jest do jednorazowych torebek.

Odwiedzałeś ostatnio Aloes?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Urządzaj bez nerwów czyli zestawienie najlepszych sklepów z artykułami dla domu!

 Wakacje to nie tylko czas urlopów, ale także remontów i zmian wystroju wnętrz naszych domów. Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, które firmy świadczą usługi na najwyższym poziomie oraz gdzie znajdziemy największy wybór produktów. Oto zestawienie najlepiej ocenianych sklepów z branży dom i ogród stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl. 

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie.Klienci korzystający z usług kurierów w swoich opiniach najczęściej zawracają uwagę na 3 aspekty obsługi: czas i organizacja obsługi, zachowanie pracowników oraz kontakt z infolinią lub kurierem. Mimo wysokich wskaźników ogólnej jakości obsługi, konsumenci nie mają powodów do zadowolenia. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej negatywnych opinii, w których głównie klienci narzekają na niedotrzymanie terminów doręczeń, nieuprzejme zachowanie kurierów i uszkodzenia paczek. Takie doświadczenia z kurierem InPost ma m.in. Klient_iki7:„Opinię wystawiam po drugiej już z rzędu nieprzyjemnej sytuacji z tą firmą. Pierwsza to paczka została zgnieciona, gdzie na opakowaniu widniała informacja o tym, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Druga to sytuacja z dziś gdzie sprawdzając status przesyłki, z zaskoczeniem odkryłam, że paczka w drodze do paczkomatu nagle została zwrócona do nadawcy. Konsultanci na infolinii są chyba tylko od tego, żeby informować o możliwości złożenia reklamacji. Nawet nie dowiedziałam się czemu paczka została zwrócona. Szkoda nerwów. Następnym razem dopłacę i wybiorę kuriera innej firmy.”Nieusatysfakcjonowany z obsługi firmy GLS jest również Klient_coc_5159, który w swojej opinii wspomina: „Kurier miał dostarczyć przesyłkę. Cały dzień byłam w domu i na niego czekałam. Po jakimś czasie dostałam sms-a, że paczka czeka na mnie w punkcie odbioru. Okazało się, że kurier nawet nie próbował znaleźć adresu. Po nieprzyjemniej dyskusji dostarczył mi ją następnego dnia.”W takim razie co według użytkowników zasługuje na pochwałę? Z pewnością kontakt telefoniczny przed dostarczeniem przesyłki oraz stosowanie przez kurierów środków ostrożności zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, co można przeczytać w opinii użytkownika Remigiusz_2 oceniającego UPS:„(…)Już na drugi dzień po zamówieniu przesyłka była w drodze. Kolejnego dnia kurier zadzwonił do mnie, upewnić się czy będę w domu między 14:00 a 15:00. Poinstruował mnie, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną nie dostarczają przesyłek bezpośrednio "pod drzwi". Kurier zjawił się punktualnie i ponownie zadzwonił do mnie z prośbą o wyjście przed klatkę schodową. Czekał w bezpiecznej odległości na odbiór paczki a po upewnieniu się, że ja jestem adresatem podziękował za odbiór.(…).”Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń firmy kurierskie, z których usług korzystasz!Zobacz jak branża kurierska i pocztowa została oceniona w 2019 oraz jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj. 

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem