Agencja pracy Select

( 4.50 )

Opinie (1)

Zadzwoniłam do agencji pracy

Zadzwoniłam do agencji pracy,by dowiedzieć się paru szczegółów na temat pewnego ogłoszenia o pracę. Udało mi się dodzwonić dopiero za drugim razem Odebrała nawet dość miła pani, która miło i grzecznie mnie powitała. Kiedy zapytałam o szczegóły pracy opowiedziała tak po krótce, ale niezbyt dokładnie. Była to agencja pośrednicząca, więc zapytałam dla jakiej firmy miałabym pracować. Niestety na to pytanie konsultantka już mi nie odpowiedziała, gdyż podobno, firma zastrzegła sobie to. Muszę jednak przyznać, że konsultantka odmówiła odpowiedzi na to pytanie w bardzo uprzejmy i delikatny sposób. Poza tym, przez cały czas rozmowy, która trwała kilka minut, konsultantka była bardzo kompetentna i profesjonalna. Mówiła wyraźnie i głośno, dzięki czemu nie musiałam o nic dopytywać kilka razy.

Odwiedzałeś ostatnio Agencja pracy Select?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(2.25 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem