Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

( 4.50 )

Opinie (2)

Ośrodek zawiera pełnowymiarowy basen

Ośrodek zawiera pełnowymiarowy basen, którego jedyną wadą jest częste przepełnienie. Siłownia jest trochę mała, ale zaletą są organizowane zajęcia z fitness w bardzo przystępnych cenach. Hala sportowa jest przystosowana do turniejów, także na poziomie międzynarodowym. Wadę stanowi nieco mrukliwa obsługa.

Centralny Ośrodek Sportu

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku to jeden z największych Ośrodków Narciarstwa w Polsce. Ośrodek zarządza m.innymi obiektem dwuosobowej kolejki linowej, krzesełkowej na Skrzyczne. Czas ferii zimowych, dzień bardzo mroźny, ale nie przeszkadza nam w tym, by wybrać się kolejką na Skrzyczne. Dolna stacja kolejki widoczna z daleka, tutaj skupia się całe dzienne życie miłośników sportów zimowych. Obiekty hotelu, restauracji są na wyciągnięcie dłoni. Podchodzimy bliżej, z dala widoczna duża mapa-plansza okolicy, tablice informacyjne na temat tras narciarskich, tablice z rozpisanymi informacjami dotyczącymi jak kursuje kolejka, bowiem trasa przejazdu podzielona jest na dwa odcinki na Jaworzynę i z Jaworzyny dalej na Skrzyczne. Podane godziny w jakich kursuje kolejka. Tablica czytelna. Podchodzę do okienka, gdzie sprzedawane są narciarskie karnety na przejazdy, bilety na przejazd jednorazowy, do wyboru różne opcje. Mimo bardzo mroźnej pogody wybraliśmy dwa odcinki przejazdu tj. na Skrzyczne. Cena przejazdu w jedną stronę to 12 zł, gdy trzeba wrócić na dół tez kolejką- bilet dla jednej osoby to koszt 24 zł. Jest to dużo, chociaż przejazd nie trwa 5 minut, tylko 25, a dla wspaniałej panoramy Beskidów, jaka roztacza się ze szczytu Skrzycznego warto chociaż raz skorzystać z tej atrakcji. Płatność za bilet przyjmowana tylko gotówką, sprawnie wydana reszta, otrzymałam paragon. Pani z obsługi w okienku wytłumaczyła mi na jakich zasadach odbywa się przejście na drugi odcinek jazdy na stacji pośredniej tj. Jaworzynie. Nawet sprawdziła, czy mamy ciepłe rękawiczki, uprzedziła, że na górze jest bardzo zimno.W okienku zauważyłam, że był termometr, który wskazywał aktualną temperaturę, a trzeba pamiętać, że na wysokości 1257 m.n.p.m. temperatura była dużo niższa. Bardzo miła i sprawna obsługa przy okienku dolnej stacji. Sama kolejka jest wygodna, jedziemy na krzesełkach dwuosobowych, pracownicy pomagają wsiąść. W drodze powrotnej na odcinku Jaworzyna - Skrzyczne dojście do kolejki było zamknięte. Mało było osób, które wybrały się w góry bez nart, być może dlatego chwilę czekałam, aż zjawi się Pan z obsługi i udostępni wejście by dostać się kolejką jadącą na dół. Po dostaniu się na dolny odcinek kolejki, dla osób, które schodzą pieszo po schodach mała niemiła niespodzianka: schody oblodzone, tak, że trzeba było trzymać się mocno barierki. Ktoś z pracowników widać zapomniał o tych niecodziennych zimowych turystach, którzy w tak mroźny i wietrzny, aczkolwiek słoneczny dzień wybrali się w góry. Wokół budynku nie było nieuprzątniętych śmieci, przyznam, że było tyle śniegu, iż jeśli takowe gdzieś były to mocno pod śniegiem.

Odwiedzałeś ostatnio Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem