BUDMAT

( 4.50 )

Opinie (5)

Obsługa na bardzo wysokim poziomie

Obsługa na bardzo wysokim poziomie, sprzedawcy bardzo komunikatywni i przede wszystkim kompetentni. Sprzedawca z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

Gdy idziesz kupować samochód sprzedawcy niemalże biją się o

Gdy idziesz kupować samochód sprzedawcy niemalże biją się o klienta, wszystko elegancko, ładnie pięknie, tu proszę, dziękuje...no super super. Natomiast, gdy idziesz zgłosić jakąś reklamację to totalna porażka, siedzi tam jeden człowiek, albo i nie bo gdzieś poszedł i wraca po kilkunastu minutach z oburzeniem ze ktoś do niego czeka. Nie miły, nie kulturalny i nie pomocny, który od razy rzuca że to na pewno nie jest wina samochodu czy salony tylko użytkownika.

Bardzo dobra ocena za jakość obsługi klienta

Bardzo dobra ocena za jakość obsługi klienta. Miła i sympatyczna atmosfera. Wiedz, umiejętność zrozumienia potrzeb klienta przez sprzedawcę, oraz ciekawe oferty samochodów w tym jazda próbna dają odczuć rzetelność salonu. Polecam.

Jeden z największych salonów samochodowych w kraju

Jeden z największych salonów samochodowych w kraju. Oprócz Peugeot inne marki-Nissan, Citroen, Ford. Salon bardzo nowoczesny, widoczne z daleka loga poszczególnych marek. Bardzo dużo miejsc parkingowych. Otoczenie czyste, gustownie urządzone z ławeczkami gdzie można poczekać na obsługę serwisową przy pięknej fontannie.W środku spory ruch mimo wczesnej pory. Szybko podchodzi do mnie sprzedawca z identyfikatorem, ubrany w garnitur. Z dużą wiedzą o modelu 508 którym byłem zainteresowany.Otrzymałem katalog, zostałem poinformowany o aktualnych promocjach. Zachęcano mnie do skorzystania z jazdy próbnej na którą umówiłem się na sobotę. Poinformowano mnie o możliwości finansowania zakupu poprzez leasing auta. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, na pewno będę korzystał z tego salonu.

Odwiedzałeś ostatnio BUDMAT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem