Alba BIS

( 3.50 )

Opinie (7)

Z aptek Alba korzystam od dłuższego czasu

Z aptek Alba korzystam od dłuższego czasu, gdyż mają najtańsze leki i produkty, ale tę przy Gdańskiej 140 chciałbym wyróżnić, gdyż jak nigdy dotąd spotkałem się tam dziś z fachową pomocą, doradztwem przy wyborze potrzebnego asortymentu. Do tego było schludnie, czysto, personel ubrany elegancko - bardzo miłe wrażenie, warte opublikowania.

Ceny i promocje w tej aptece uważam za najgodniejsze uwagi

Ceny i promocje w tej aptece uważam za najgodniejsze uwagi. Plakaty oraz informacje farmaceutów na ten temat bardzo pomagają przy odpowiednim zakupie leków. Zawsze też zostaję poinformowana o tańszych zamiennikach. Przy zakupie kosmetyków, farmaceutki same proponują testery. Przy długich kolejkach otwierane są kolejne kasy.

Kilka dni temu oceniałam tą aptekę bardzo wysoko

Kilka dni temu oceniałam tą aptekę bardzo wysoko , jednak dzisiaj znowu musiałam skorzystac z ich usług i moja opinia trochę się zmieniła. W dalszym ciągu jest tam czysto, w zależności od tego jak dużo jest klientów tyle jest czynnych okienek dla rozładowania kolejki ,pracownicy mili, pomocni , ale dziś się zawiodłam. Miałam receptę na dwa lekarstwa , w tym jedno na zniżkę. Zapytałam najpierw o ceny ponieważ nie chciałam być zaskoczona przy płaceniu. Okazało się , że nie są zbyt drogie ( niecałe 25zł), więc nie prosiłam o odpowiedniki. Korzystając z tego , że jestem w aptece , a panuje okres przeziębień chciałam dokupić tabletki na gardło i syrop. Obok okienka za szybą wystawione były tabletki eukaliptusowe i pomarańczowe z wit.C. za 1,95zł. Zapytałam czy są one na ból gardła , a pani mi to potwierdziła, więc wybrałam eukaliptusowe. Poprosiłam jeszcze o konkretny syrop na kaszel. Kiedy farmaceutka udała się po lek zaczęłam czytać skład owych tabletek na gardło , jednak w ich skladzie nie znalazłam prócz witaminy niczego co mogłoby leczyć . Powiedziałam o tym pani , która mi podała te tabletki , a ona mi odpowiedziała, że jest eukaliptus, ale ja nawet tego tam się nie doczytałam w składzie, więc z nich zrezygnowałam. Następnie zaproponowała mi syrop , o który prosiłam , w butelkach o różnej pojemności . Była nie wielka różnica w cenie , a ilość większa i dlatego wybrałam ten większy. Zapłaciłam i wyszłam. Dopiero w domu zauważyłam , że cena na kartoniku z syropem nie zgadza sie z ceną na paragonie. Była to niewielka kwota( 60 groszy) dlatego nie szłam drugi raz wyjaśniać tego, ale poczułam się oszukana.

Ta apteka jest położona najbliżej mojego miejsca

Ta apteka jest położona najbliżej mojego miejsca zamieszkania i często z niej korzystam. Tego dnia poszłam wykupić receptę z lekami dla męża. W sklepie nie było dużo ludzi i czynne były dwa "okienka", ale wiem, że jak pojawia się więcej klientów to czynne są wszystkie cztery. Jeden z leków z recepty miałam w domu , ale dla pewności zabrałam go ze sobą. Zapytana o niego pani, która mnie obsługiwała potwierdziła , że to ten sam lek i mimo , że brakowało kilku tabletek nie namawiała mnie na kupno kolejnego opakowania. Powiedziała, że ta ilość, którą mam wystarczy i nie musiałam już wykupywać jednej pozycji z recepty. Pozostałe nie były zbyt drogie ,więc nie pytałam o zamienniki , ale kilka razy wcześniej spotkałam się z propozycją tańszych odpowiedników polskich producentów. Proponują też leki , które nie są stale reklamowane w TV lub prasie , a równie skuteczne , a dużo tańsze. W aptece było czysto , pracownicy ubrani w fartuszki. Na sali ustawiony jest stoliczek i krzesełko z kredkami, kolorowankami i układankami dla dzieci , aby miały zajęcie , kiedy rodzice oczekują w kolejce. Apteka jest całodobowa, a to duży plus. Można pod same drzwi podjechać samochodem, gdyż jest duży parking.

Odwiedzałeś ostatnio Alba BIS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem