Ambulatorium Opieki Nocnej Scanmed Multimedis

( 3.48 )

Opinie (5)

Korzystając kilka krotnie z usług Centrum Medycznego

Korzystając kilka krotnie z usług Centrum Medycznego Scanmed zaobserwowałam, iż rejestratorki często nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat aktualnych promocji, domniemam iż brak wystarczających szkoleń odnośnie oferowanych usług. Poza tym Jakość obsługi oceniam na bardzo wysoką. Uprzejme i życzliwe podejście do pacjenta Często przy rejestracji obserwuje długie kolejki. Ceny usług w porównaniu z konkurencyjnymi firmami oceniam jako nieatrakcyjne, w szczególności mam na myśli usługi stomatologiczne. Wygląd przychodni jest bardzo przyjazny, zawsze jest czysto, schludnie. W miejscach widocznych są rozmieszczane ulotki informujące o promocjach i oferowanych usługach.

Będąc nowo zapisaną osobą do sieci placowek medycznych

Będąc nowo zapisaną osobą do sieci placowek medycznych UNIQA wybrałam się na wizytę do lekarza internisty. Zadzwonilam bezpośrednio do Scanmedu i okazało sie ze moge zostac umowiona na piątek. Zgodzilam się i uznałam ze wizyta jest umowiona. Po przyjsciu do przychodzi okazało się jedank że nie...Istnieje duzy problem zapisania pacjenta bezpośrednio w placówce, należy dzwonić na ogolnopolski numer, ktory szuka dla pacjenta miejsca, często mając ograniczone możliwości bo zdarza się że UNIQA twierdzi ze nie ma miejsc a na miejscu okazuje sie ze jednak są. Pan w recepcji byl dla mnie skrajnie niemiły, wyglądał tak jakby z trudem powstrzymywał niemiłe słowa, które pewnie napływały mu do glowy. System działa zatem tak, że trzeba podać numer kodu z smsa, który dostaje sie od UNIQI i potem można sie już umawiać....tylko co ze starszymi osobami...? Starsze osoby często nie posiadają telefonu komórkowego, a jeśli nawet to mają zazwyczaj problem z wysyłaniem wiadomosci tekstowych. Moim zdaniem kiepski pomysł. Lekarz jednak był bardzo miły dla odmiany :)

Moja opinia dotyczy placówki Scanmed na ul

Moja opinia dotyczy placówki Scanmed na ul.Armii aKrajowej w Krakowie. Do placówki udałam sie na umówiona wizytę. Czekałam przed gabinetem gdy nikt nie wychodził zapukałam nie było lekarza. W recepcji kazali mi jeszcze poczekać więc tak w sumie zmarnowałam około 40 minut czekając na lekarza i dopiero potem okazało sie że lekarza wcale nie będzie gdyż zrezygnował ze współpracy. Pan z recepcji powinien mnie wcześniej o tym poinformować a nie dopiero po takim czasie . Ale dostałam za to rabat 50% na następną wizytę. Generalnie placówka jest bardzo zadbana toalety są bardzo czyste, urządzona w nowoczesnym stylu. Może z zewnątrz nie wyglada super extra ale w środku jest ok. Są też fajni lekarze tylko terminy niestety długie i to nawet do lekarza pierwszego kontaktu.

Kontakt telefoniczny i osobisty

Kontakt telefoniczny i osobisty. Rozmowa podjęta przez Panią pielęgniarkę z rejestracji szybko, jednak to ja muszę pytać, czy się dobrze dodzwoniłam, bowiem Pani nie przedstawia się nazwą firmy. Ambulatorium Scanmed Multimedis pełni całodobową opiekę medyczną w weekendy, święta w ramach kontraktów z NFZ dla właściwej przychodni do której należę do lekarza podstawowej opieki medycznej. Dyżur pełniony jest w przychodni. Brakuje czytelnego oznaczenia i na zewnątrz budynku i wewnątrz na drzwiach, gdzie jest rejestracja, zwłaszcza dla osób, które tutaj trafiają po raz pierwszy jest problem bowiem najpierw musimy określić, czy potrzebna jest opieka internisty czy pediatry, skrzętnie sprawdzani jesteśmy z dokumentacji ubezpieczeniowej, dopiero później dostajemy kartę i musimy odczekać już na korytarzu do właściwego lekarza. Pielęgniarka gdy weszłam do pokoju rejestracji nie sprawiała wrażenia osoby pracującej w służbie zdrowia. Brak przede wszystkim fartucha, była w swetrze, brak identyfikatora. Spytałam pierwsza, czy jest pielęgniarką, bowiem nie sprawiała wrażenia osoby tutaj pracującej na takim stanowisku. Nie usłyszałam pierwsza charakterystycznego słucham, czy co się dzieje? Kilka minut trwało zanim wypisała ręcznie kartę. Sposób zachowania oschły, żadnej reakcji na zapytanie, czy po receptę na lek też należy czekać w kolejce. Na szczęście na korytarzu nie było dużo osób. Lekarz internista jak najbardziej kompetentny, miły. Sprawnie i szybko obsługiwał, wysłuchał co pacjentowi dolega. Gabinet czysty, dobrze oświetlony. Na korytarzu dostępne miejsca do siedzenia. Bezpośrednie przejście z korytarza do apteki przez szklane drzwi jest ułatwieniem.

Odwiedzałeś ostatnio Ambulatorium Opieki Nocnej Scanmed Multimedis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.14 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem