BM KOBYLIN

( 3.50 )

Opinie (1)

Od kilku miesięcy jestem klientem BM Kobylin Sp

Od kilku miesięcy jestem klientem BM Kobylin Sp. z O.O. w Opolu przy ulicy Budowlanych, gdzie zakupuję ekogroszek- węgiel określonej gramatury do pieca z automatycznym podajnikiem. W dniu 10 grudnia , nastąpiła awaria spowodowana zablokowaniem " ślimaka" w silniku , co doprowadziło do pęknięcia klina i zatrzymania pracy pieca. Awaria wykryła kilka brył wielkości pięści wewnątrz pojemnika podawczego. Będąc w punkcie sprzedaży, poinformowałam obsługę i zaistniałej sytuacji i przyniosłam kilka brył na potwierdzenie. Po kontakcie telefonicznym który uczyniła miła Pani z obsługi, poinformowana, że na potwierdzenie zajścia mam przedstawić rachunek od sewisanta, który dokonywał naprawy. Gdy przyniosłam go w dniu 13.12.2011, usłyszałam treść rozmowy telefonicznej, którą prowadziła Pani z obsługi z osobą decyzyjną w tej sprawie. Ów Pan mówił , że tak na prawdę to nie wie czy te" grudy pochodziły faktycznie z worka zakupionego w ich zakładzie". Pani z obsługi tłumaczyła, że przecież co tydzień zakupuję tam worki, na co również biorę faktury Vat. Po zakończonej rozmowie, dodała również informację od Pana z którym rozmawiała, że nawet takie grudy powinny " się poddać i skruszyć" pomimo, że są duże. Poinformowałam, że niezależnie od tego co ten Pan uważa, na workach jest informacja dotycząca gramatury bryłek i określa je do 2,5 cm. Zatem towar sprzedawany nie jest zgodny z opisem, natomiast bryłki się nie skruszyły i taki jest stan faktyczny. Poprosiłam Panią aby przekazała decydentowi, że oczekuję rozwiązania reklamacyjnego na etapie klient- sprzedawca w postaci rekompensaty poniesionego kosztu naprawy ( 206 zł) nawet w postaci towarowej- ekogroszku, jednakże zgodnego ze swoimi właściwościami i jakością. W przeciwnym razie reklamację złożę na piśmie i poinformuję Inspekcję Handlową. Moja propozycja została częściowo rozważona, w dniu 16.12.2011 otrzymałam towar na niespełna połowę wartości kosztu naprawy tj. 89,40 zł

Odwiedzałeś ostatnio BM KOBYLIN?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Viessmann

(5.00 )

SzyMa

(5.00 )

Metalowiec

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem