American Bookstore

( 4.92 )

Opinie (8)

Salon American Bookstore oferuje swoim klientom książki

Salon American Bookstore oferuje swoim klientom książki oraz prasę w języku angielskim. Sklep jest idealny dla ludzi, którzy chcą podszkolić swój angielski ale również dla pasjonatów czytania książek w wydaniu oryginalnym. Salon jest przestrzenny, książki poukładane estetycznie, nie ma problemu ze znalezieniem szukanej pozycji. Obsługa bardzo miła i chętnie udzielana potrzebnej pomocy.

Księgarnia American Bookstore nie jest to typowa księgarnia

Księgarnia American Bookstore nie jest to typowa księgarnia ponieważ jak sama nazwa wskazuje jest to księgarnia z książkami anglojęzycznymi z zakresu słowniki, biznes, historia, polityka, architektura, design, literatura, fantastyka. Ksiązki ładnie porozkładane a księgarnia bardzo przyjemna. Z obsługą również nie było żadnego problemu miła oraz fachowa pomoc w doborze odpowiedniej dla nas książki.

American Bookstore jest moim ulubionym

American Bookstore jest moim ulubionym (oprócz allegro) miejscem kupowania anglojęzycznych książek. Czysto schludnie i bogato tak w 3 słowach można określić butik. Można znaleźć tu nawet wyjątkowo rzadkie książki fantasy - jak choćby Malazańczyków Eriksona. Do tego bardzo miła i uczynna obsługa, pani zawsze sprawdza czy dana książka jest na stanie a następnie szybko mi ją odnajduje:) polecam dla tych którzy chcą nowe książki w języku Szekspira.

Moja obserwacja dotyczy sklepu American Bookstore

Moja obserwacja dotyczy sklepu American Bookstore. Jest to sklep z książkami w języku angielskim. Znakomite miejsce dla każdego, kto chce poćwiczyć język i poczytać książki w oryginalnych angielskojęzycznych wydaniach. Wewnątrz panuje porządek. Książki są sensownie ułożone i łatwo odnaleźć poszukiwaną pozycję. Jeśli jednak pojawia się jakiś problem, pracownik chętnie pomaga odszukać, to czego nie możemy znaleźć. Ceny nie są wysokie, raczej mieszczą się w przeciętnych granicach w porównaniu z innymi księgarniami.

Księgarnia proponuje szeroki asortyment pozycji

Księgarnia proponuje szeroki asortyment pozycji anglojęzycznych z niemal każdej dziedziny. Myślę, że każdy, nawet najbardziej wymagający czytelnik, znajdzie coś dla siebie. Ceny nie odbiegają od rynkowych. W księgarni bywam stosunkowo często. Nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mogę liczyć na dostępność poszukiwanych produktów. Tym razem było podobnie. Pracownik od razu po wejściu przywitał mnie, zaproponował pomoc. Udzielił kilku cennych rad. Wyglądał schludnie, obsługiwał mnie w sposób profesjonalny, rzetelny. Robił wszystko niezwykle sprawnie i szybko. Nie mam także nic do zarzucenia wystrojowi wnętrza. Nie zapada w pamięć. Ale cenię sobie jasne wnętrze, wystrój dostosowany do prowadzonej działalności oraz dbałość o czystość.

Udałem się do tego sklepu w celu zakupienia książki Hotel

Udałem się do tego sklepu w celu zakupienia książki "Hotel Babylon" jako, że w żadnej innej księgarni w Krakowie jej nie było. We wszystkich innych księgarniach nie słyszeli o tej książce, natomiast gdy w tej księgarni zapytałem się o nią od razu ekspedientka (bez sprawdzania w komputerze) powiedziała, że mają tą książkę. Zareklamowała także inne książki danej autorki. Po podejściu do kasy zapytałem się czy nie dostanę jakiejś zniżki ze względu na posiadanie karty Euro<26. Ekspedientka powiedziała, że nie, jednakże otrzymałem kartę stałego klienta która dawała mi zniżkę 10%. Zostałem obsłużony bardzo szybko ( od momentu wejścia do sklepu do wyjścia z niego upłynęły jedynie 2 minuty ).

Odwiedzałeś ostatnio American Bookstore?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(4.39 )

empik

(4.13 )

Inmedio

(3.91 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem