Andrzejówka

( 3.50 )

Opinie (2)

Schronisko górskie PTTK Andrzejówka utrzymuję naprawdę

Schronisko górskie PTTK Andrzejówka utrzymuję naprawdę wysoki poziom. Jak zwykle w przypadku schronisk górki położenie jest bardzo malownicze, a otoczenie zapiera dech w piersiach. Niestety często schroniska są zaniedbane, zniszczone, panuje w nich nieład i bałagan. Tutaj jest jednak inaczej. Schronisko jest czyściutkie i wysprzątane. Poziom obsługi jest naprawdę bardzo wysoki. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Schronisko oferuje smaczne posiłki oraz szeroki asortyment piw lanych, butelkowych, win oraz innych alkoholi. Pokoje są schludne a łazienki na bieżąco sprzątane. Ceny ciut wyższe niż w innych schroniskach, ale naprawdę warto zapłacić.

Odwiedzałeś ostatnio Andrzejówka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem