Relax

( 4.00 )

Opinie (1)

Na weekend wybrałam się nad morze

Na weekend wybrałam się nad morze. Za pierwszy cel obrałam pole namiotowe. W Świnoujściu dużego wyboru nie ma... Chyba jedyne pole namiotowe to Ośrodek Kempingowy "Relax" podlegający pod Ośrodek Sportu i Rekreacji. Oczekiwania miałam dość wysokie ponieważ pole jest wysoko sklasyfikowane w ogólnopolskich rankingach. Położone jest praktycznie w samym centrum części nadmorskiej miasta. Nad morze jest 5 min spacerkiem, do głównej promenady 3 min. Miejsca jest dużo. Teren ładnie zagospodarowany, dużo zieleni, teren wyrównany - bez problemu znaleźliśmy dogodne miejsce do rozbicia namiotu. Potem przyszedł czas na sanitariaty. Spodziewałam się wyższego standardu, ale nie było najgorzej. Duża liczba umywalek w dwóch pomieszczeniach, czyste toalety, trzy kabiny prysznicowe. Podczas pobytu okazało się, że ani razu nie musiałam czekać w kolejce na swoją kolej, a sanitariaty codziennie były sprzątane. Do dyspozycji gości była również kuchnia turystyczna wyposażona w kuchenkę gazową, zlewy, stół i krzesła. Skromnie, ale czysto. W recepcji kempingu przywitała nas uprzejma recepcjonistka. Zameldowała nas i wystawiła rachunek. Byłam bardzo zdziwiona tak wysoką ceną! Do tej pory to było najdroższe pole namiotowe na jakim byłam. Całe szczęście można było płacić kartą, bo nie miałam przy sobie takiej gotówki. Po moim krótkim pobycie mogę polecić pole namiotowe, które jest na bieżąco sprzątane, do dyspozycji biwakowiczów są czyste sanitariaty, kuchnia turystyczna i dużo miejsca wśród zieleni, niedaleko od morza. Tylko ceny trochę za wysokie, ale nad Bałtykiem to chyba norma...

Odwiedzałeś ostatnio Relax?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem