Aquapark Fala Łódź

( 3.59 )

Opinie (16)

Niestety nie polecam ...

Niestety nie polecam w pełni tego obiektu ponieważ jakość obsługi już na samym początku zostawia nam wiele do życzenia. Panie w recepcji wyglądają na zmęczone, nie wykazują jakiegokolwiek entuzjazmu.

W dniu 08

W dniu 08.03.2014 wraz z dwuletnią córką skorzystałem z oferty aquaparku. Obiekt znajduje się w miejscu dobrze znanym łodzianom, z bardzo łatwym dojazdem. Do dyspozycji klientów jest parking, który zazwyczaj jest w całości wypełniony samochodami. Znalezienie miejsca do zaparkowania jest dość trudne. Można skorzystać z miejsc parkingowych wzdłuż ulicy. Jeśli wybieramy się na basen z dziećmi nie jest zbyt bezpieczne. Sam obiekt z zewnątrz nie wygląda zbyt zachęcająco. Mimo, że do użytku został oddany kilka lat temu nadal trwają jakieś prace wykończeniowe. Po wejściu do środka, w oddali widać kasy i szatnię. Do dyspozycji jest również restauracja w dużym statku. Całość wygląda dość atrakcyjnie. Niestety szatnia dla klientów jest dodatkowo płatna 1zł dla klientów basenu, co przy cenach biletu uważam, za absurd. Personel przy wejściu na basen jest bardzo miły i pomocny. Szatnie i przymierzalnie są schludne i czyste, do dyspozycji klientów jest sporo szafek i przebieralni. Prysznice dla klientów są obszerne ale moim zdaniem zaniedbane. Na podłodze widać osad wnoszony na klapkach, a same urządzenia są dość mocno zanieczyszczone kamieniem i osadami od wody. Same baseny wyglądają bardzo atrakcyjnie i dla mnie jako rodzica dwuletniego dziecka są bardzo fajne, Wraz z córką mogłem skorzystać z kilku zjeżdżalni umiejscowionych w małych basenach z ciepłą wodą. Bardzo atrakcyjny jest sam kształt zjeżdżalni i ich aranżacja. Atrakcje są dostosowane do kilku grup wiekowych i spokojnie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Można również skorzystać z basenu do pływania, poskakać na falach i pozjeżdżać na dużych zjeżdżalniach przeznaczonych dla dużych użytkowników. Na basenie widać na każdym kroku ratowników. Mimo, że parking przed obiektem był zapełniony autami wewnątrz nie panuje tłok. Baseny wewnątrz wyglądają bardziej atrakcyjnie niż z zewnątrz. Bez ciasnoty można skorzystać w wielu atrakcji. Pod prysznicami i w szatniach wręcz jest pusto. Odstraszać może jedynie nieporządek panujący pod prysznicem oraz cena biletu. Dobrą alternatywą jest korzystanie z kart benefit. Basen polecam, ale proszę uważać na higienę.

Na prawdę świetne miejsce na odpoczynek i rozrywkę

Na prawdę świetne miejsce na odpoczynek i rozrywkę, samemu jak i z dziećmi. Panuje porządek, miła atmosfera, poczucie bezpieczeństwa - ratownicy sprawiają wrażenie poważnie zainteresowanych bezpieczeństwem osób korzystających z obiektu, nie chowają się po kątach. W szatni jest również pomocna obsługa na wypadek problemu z zamknięciem szafki. Duża ilość przebieralni, suszarek, są też kontakty na własny użytek. Do wyboru różne atrakcje - sauna, basen z falą, jacuzzi, rzeka, basen 25m (chociaż pod wodą jest trochę za ciemno), zjeżdżalnie, czasem i spadnie fajny symulowany deszczyk. Dostępne są również leżaki na położenie swoich rzeczy - ręcznik, itp. Przed obiektem jest czysty, zadbany teren, jedynie czasem z parkingiem może wystąpić problem, ale w sumie nic dziwnego skoro oferują taką jakość.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. ok. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Wizytya w Aquaparku FALA to jeden z niewielu fajnych

Wizytya w Aquaparku FALA to jeden z niewielu fajnych sposobów na aktywne spędzienie wolnego czasu w łodzi. Plusy za akceptowanie kart multisportu, wielkość basenów i różnorodność atrakcji. Minusy - bardzo duża liczba osób w okresie letnim, lekki zaduch i niestety brak czystości w toaletach. Taki obiekt wymaga bardzo dobrej obsługi tehcnicznej.

Obiekt utrzymany w bardzo dobrej kondycji

Obiekt utrzymany w bardzo dobrej kondycji - ciekawy wystrój, w pełni harmonijnie, czysto, estetycznie. Cały obiekt już z zewnątrz wydaje się być bardzo atrakcyjny, po wejściu do środka wrażenie jest jeszcze lepsze. Szatnie i szafki bardzo nowoczesne, zadbano o czystość i higienę. Jedynym minusem był brak papieru w większości toalet. Resztę oceniam bardzo pozytywnie. Zarówno w strefie basenowej jak i w szatni dużo pracowników, wszyscy chętni do pomocy. Oferta bardzo szeroka - dużo ciekawych basenów z masażerami, kilka jaccuzzi, wspaniała fala morska w jednym basenie, jaccuzzi w jaskini, bardzo nowoczesne zjeżdżalnie i baseny z podwodnymi leżakami. Do tego oddzielnie strefa saun. Cena niska jak na tak dobrze wyposażony obiekt. Czas obsługi i jego jakość również bardzo dobra - nie czekałam długo mimo dużej kolejki.Generalnie polecam bardzo obiekt - warto się wybrać.

W dniu dzisiejszym

W dniu dzisiejszym, po raz pierwszy, skorzystałem z usług Aquaparku Fala. Znajduje się on w pewnej odległości od przystanków tramwajowych i autobusowych. Przy samym Aquaparku zatrzymuje się tylko jeden autobus, który nie dojeżdża do centrum i ma małą częstotliwość kursowania. Samo umiejscowienie jest niewielkim minusem, ale warto pokonać dystans od przystanku. "Fala" to nie tylko Aquapark - znajdują się tam sauny, jest możliwość skorzystania z tężni solnej czy masaży. Sam Aquapark jest podzielony na część wewnętrzną i zewnętrzną. Część wewnętrzna to trzy baseny, w tym jeden ze sztuczną falą, bicze wodne, trzy jacuzzi oraz dwie duże zjeżdżalnie. Część zewnętrzna to baseny oraz kolejna zjeżdżalnia. Obsługa jest uprzejma i pomocna. Wszyscy są ubrani w t-shirty z logo aquaparku i wyróżniają się z tłumu. Liczni ratownicy czuwają nad bezpieczeństwem pływających. W szatniach jest sucho - obsługa cały czas wyciera podłogę. Wszędzie jest czysto i schludnie. Jedynym małym minusem wewnątrz aquaparku jest niska temperatura na klatce schodowej prowadzącej do zjeżdżalni. Z pewnością jeszcze skorzystam z usług aquaparku, choć ceny są dość wysokie. Ale warto wydać kilka złotych więcej za godzinę. Płaci się za realną jakość!

Witam w dniu 03

Witam w dniu 03-11-2011 wybrałem się do Zachwalanego Aquaparku Fala, Na wstępie przywitał mnie remont restauracji z której nie można skożystać, kolejna niespodzianka to płatna szatnnia za pozostawienie butów nie płaci się, ale już jak zostawisz kurtkę musisz zapłacić. Jeżlei chodzi o obsługę w Kasie to panie miłe, usmiechnięte i bardzo sympatyczne z wyjątkiem jednej Czarna kerwoniczka zmiany. Szatnie czyste bardzo ciepłe, pod prysznicam dramat woda zimna lekko cipła jak na ta pore roku szok !!!. Woda w Basenie na wielkim telebimie napisana 28 stopni zaś temperatura w środku 30 okazuje się, że jak wejdziesz do basenu to zgubisz zęby albo zatrzęsiesz się na amen tak zimno. Jak na taki komfortowy basen i ceny, które tam są jakość jest straszna. Ten basen można tylko polecać w miesiacach letnich nie zimą. Również wielkim minusem jest brak odpowiadania na e-miale od klientó mimo, ze wysłame ze 3 nikt nie raczył odpowiedzieć bo po co.

Aqua park Fala jest obiektem położonym w centrum Łodzi w

Aqua park Fala jest obiektem położonym w centrum Łodzi w parku Zdrowie. Posiada sporo miejsc parkingowych. Miła obsługa, aczkolwiek sprawiająca znużenie pracą. Park rozrywki oferuje cztery zjeżdzalnie, trzy wew. i jedną zew. tzw kamikadze, którą szczególnie polecam dla żądnych adrenaliny. Część zadaszona posiada brodzik dla najmłodszych, trzy baseny, czyli basen z falą przypominającą morskie fale, basen z dziką rzeką oraz basen sportowy. Część zew. posiada również trzy rodzaje basenów dla całej rodziny. Podsumowując oferta jest bardzo atrakcyjna, ale niestety ceny są dość wysokie i nie każdego stać na taką przyjemność. Agua park jest największą pływalnią w Łodzi i zarazem najdroższą.

Kompleks basenowy Fala zawsze czysty

Kompleks basenowy "Fala" zawsze czysty ,personel uśmiechnięty i przyjazny, toalety pachnące ,czyste, woda w basenie zawsze o właściwej temperaturze. Polecam każdemu przynajmniej raz w tygodniu wybrać się na basen. Sauny czyste , zajęcia organizowane w wodzie również z pełnym profesjonalizmem, przyjazny personel.

Muszę przyznać

Muszę przyznać, że to miejsce mnie pozytywnie zaskoczyło. Obsługa była bardzo miła, atrakcji pod dostatkiem. Nie mogę się doczekać lata jak otworzą KAMIKAZE :) Myślę że mogli by dołożyć jeszcze ze dwie zjeżdżalnie i wtedy było by już całkiem fajowo ale puki co to i tak jest najfajniejszy basen w Łodzi.

Siedzące

Siedzące, marudzące , niezadowolone panie w recepcji sprzedające bilety. Zero uśmiechu, zero informacji jakichkolwiek o promocjach. Z ich twarzy można wyczytać :”masz człowieku sam się wszystkiego dowiedzieć z powywieszanych plakatów” Klient nie przychodzi na Falę aby poczytać tylko liczy na rzetelną informacje od kasjerki . Prysznice brudne- woda leci ledwo co. Ogólnie Fala jest brudna jak na taki obiekt porażka na całej linii

Ten kompleks zajmujący 10 ha znajduje się w Łodzi przy Alei

Ten kompleks zajmujący 10 ha znajduje się w Łodzi przy Alei Unii 4. Aquapark Fala mieści basen z falą i dwoma zjeżdzalniami - jedna dla osób zjeżdzajacych na pupach druga na pontonach. Kiedyś i tu i tu jeżdzila sie na włąsnych czterech literkach,. Teraz na zjezdzalni pomarańczowej tylko na pontonach- błąd. pontonow jest 6 i trudno je dostac. w śrdoku kompleksu brodzik dla dzieci , basen "olimpijski " i rekreacyjny z "rwącą " rzeką i tunelem. Takie sobie jeśli chodzi o atrakcyjność. Na zewnątrz brodzik dla dzieci z gorącą wodą (37 stopni) i basen olimpijski polaczony z rekreacyjnym Ciepłota wody pozostawia wiele do życzenia. Atrakcją mialy być zjeżdzalnie. Były by gdyby nie trzeba było stac ok 30 minut w kolejce do zjazdu. wielki minus. Na minus takąze ceny wejscia, oraz szafki ,które niekoniecznie chcasie zamykac- zamukanie elektronicznie poprzez przylożenie paska z transporterem. Ogólnie dla dzieci są tam atrakcje dla doroslych raczej nie!

Przez cały czas było miło

Przez cały czas było miło, niestety Pani przy kasie wykazała się kompletną niekompetencją i nie potrafiła dobrać dla mnie i mojej rodziny najlepszej oferty cenowej - później odkrylismy że mogliśmy zapłacić znacząco mniej wybierając inną kombinację biletów. Za to w szatni obsługa rewelacyjna - urocza młoda dziewczyna z uśmiechem i wyrozumiałością pomagała uporać się z zamkami w szafkach, jest czysto a sprzątanie odbywa się dyskretnie.

Postanowiłam w końcu udać się po raz pierwszy do

Postanowiłam w końcu udać się po raz pierwszy do największego aquaparku w Łodzi FALA. Byłam ciekawa ile jest basenów, jak wygląda wewnątrz ośrodek. Przed budynkiem jest dość dużo miejsc parkingowych, więc nie miałam problemu z parkowaniem auta. Weszłam do środka bardzo eleganckiego i czystego budynku. Postanowiłam zakupić klapki na basen w sklepiku ze sportowymi rzeczami. Sprzedawczyni wskazała mi ofertę, dokonałam zakupu. Obsługa sklepu była poprawna. Podeszłam do głównej kasy basenu, przyznam, że czułam się troszkę zdezorientowana z racji tego, że byłam tu pierwszy raz a ośrodek naprawdę robi wrażenie. Pani z obsługi była jednak tak miła i cierpliwie mi wszystko wyjaśniła jak mam korzystać ze specjalnego klucza do szatni itp. Weszłam do środka olbrzymiej szatni i przymierzalni, wewnątrz było przepięknie: lśniące kafle, setki szafek, mogłam wybrać dowolną. Pomógł mi również ochroniarz, który zauważył moja konsternację. Cały czas sprzątaczki czyściły wnętrze przymierzalni, które również były czyste. Cały kompleks basenów jest po prostu rewelacyjny. Wewnątrz i na zewnątrz do dyspozycji są ratownicy, wokoło basenów dodatkowe koła ratunkowe. Naprawdę wypoczęłam i czułam się jak w tropikach, ponieważ woda miała około 27 stopni C. Nie daję jednak najwyższej punktacji, ponieważ deprymuje mnie troszkę fakt, że ratownicy bacznie obserwują każdego klienta ośrodka, czuję się wtedy niezręcznie.

Korzystajac z wolnego dlugiego weekendu postanowilam wybrac

Korzystajac z wolnego dlugiego weekendu postanowilam wybrac sie ze znajomymi na basen do Łodzi aby sie troszeczke zrelaksowac. Kiedy dojechalismy na miejsce juz nie moglam sie doczekac wejscia i zabawy. Wewnatrz czysto, obsluga bardzo mila.Ale niestety ceny biletow mnie niemile zaskoczyly poniewaz roznica miedzy biletem ulgowym a normalnym nie przekraczala 4 zlotych, a ja akurat jeszcze korzystam z ulgowych ;-), szczerze mowiac te 4 zlote nie zrobily mi roznicy... Drugim mankamentem sa wspolne przebieralnie dla kobiet i dla mezczyzn-dobrze ze prysznice sa osobno, bo juz tego bym nie zniosla. Jak na taki aquapark spodziewalam sie wileu atrakcji. Wzielismy bilety na 3 godziny ale szczerze mowiacta trzecia godzine troche sie wynudzilam. Musze przyznac ze nie ma wielu rozrywek- dwie zjezdzalnie- moim zdaniem stanowczo za malo, i tez nie sa zbyt atrakcyjne, do tego fala, rwaca rzeka, jacuzzi, gorace zrodelko i basen bez atrakcji na zawnatrz. Prade mowiac najbardziej podobala mi sie rwaca rzeka i jacuzzi. Cena biletu nieadekwatna do atrakcji ,zachwycona nie bylam-niestety

Odwiedzałeś ostatnio Aquapark Fala Łódź?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Aqua Żyrardów

(3.00 )

Warmia Park w Pluskach

(4.29 )

Aquapark Sopot

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Najlepiej oceniane platformy zakupowe i ogłoszeniowe! Sprawdź nasz nowy RANKING!

Wielu z nas korzysta z portali internetowych, aby m.in. zakupić jakiś produkt, sprzedać niepotrzebną rzecz, czy sprawdzić najlepszą cenę danej usługi. Portali, serwisów i stron internetowych jest cała masa, a my wybieramy te, które są łatwe w użytkowaniu, bezpieczne i dopasowane do naszych upodobań. Zobaczcie sami, jakie strony są najchętniej odwiedzane przez polskich konsumentów. Dlaczego właśnie te portale są najpopularniejsze i wybrane mianem najlepiej ocenianych wśród użytkowników portalu? Przekonajcie się już teraz! Użytkownicy portalu często zwracali uwagę na wygodę (łatwość rejestracji i logowania, szeroki asortyment, bezproblemowa płatność) podczas zakupów, ale również darmową wysyłkę czy wydłużony czas na zwrot, który stał się kluczowym wyznacznikiem udanych zakupów w trakcie niepewnej sytuacji epidemiologicznej.„Na Zalando każdy klient może czuć się pewnie. Dlaczego? W dzisiejszych pandemicznych czasach, gdy prawie wszystko było zamknięte był to idealny sklep do zakupów online, ponieważ Zalando wyszło naprzeciw wszystkim oczekiwań klientów! Znajdziemy tam wszystko czego tylko potrzebujemy, strona jest przejrzysta - jasna i zrozumiała dla każdego. Dodatkowo Zalando oferuje darmowy i wydłużony czas na zwrot, jeśli którykolwiek z produktów nam nie odpowiada.” ~ Klient_j7rP Użytkownicy strony empik.com zwracają uwagę również na szybkość pomocy w razie występowania jakichkolwiek problemów podczas transakcji.„Rewelacja! W razie problemów szybki kontakt z obsługą i sprawna pomoc.” ~ Klient_QnI4 Dodatkowo, użytkownicy w swoich opiniach poruszają kwestię bezpieczeństwa - jest dla nich szczególnie ważne, aby transakcja przebiegła bezpiecznie, a strona była wiarygodna – zwróciła na to uwagę klientka allegro.pl:„Bardzo dobrze zorganizowany portal kupna i sprzedaży. Pełne bezpieczeństwo transakcji zapewnione przez serwis dla kupującego i sprzedającego.” ~ Klient_arp9 Tak prezentuje się Top10 najlepiej ocenianych platform zakupowych i ogłoszeniowych!Zgadzasz się z tym rankingiem? A może masz inne zdanie na temat wymienionych portali i stron internetowych? Koniecznie podziel się z nami swoją opinią!

Pracujemy nad letnią sylwetką! Sprawdź ranking TOP 5 siłowni

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że wielu z nas rozpoczyna aktywne plany treningowe w walce o wymarzoną sylwetkę na lato! Odwiedzamy kluby fitness, baseny, dietetyków lub samodzielnie staramy się zadbać o zdrowy wygląd, m.in. wykonując ćwiczenia w domu lub biegając.  Siłownie mogą nam skutecznie pomóc, ponieważ dostarczają kompleksowych usług. Pracownicy nie tylko doradzą, jak stworzyć skuteczny plan treningowy, ale również dobiorą dla nas odpowiednie ćwiczenia, biorąc pod uwagę stosowane diety, tryb życia, czy nasze możliwości. Z opinii klientów, jakie otrzymujemy na portalu jakoscobslugi.pl wynika, że niestety nie w każdym klubie fitness spotykamy kompetentną obsługę. Niejednokrotnie pracownicy nie chcą poświęcić odpowiedniej ilości czasu na stworzenie właściwego planu treningowego i nie potrafią dobrać odpowiednich ćwiczeń, traktując klientów ogólnikowo, według jednego, przyjętego schematu.  Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie komu zaufać?Sprawdźcie ranking TOP 5 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

RANKING! Sprawdź TOP10 drogerii i perfumerii

Za nami Walentynki, przed nami Dzień Kobiet. Dwa święta, przed którymi drogerie i perfumerie przechodzą wyjątkowe oblężenie. Aby podpowiedzieć Wam, gdzie najlepiej się udać, na podstawie opinii konsumentów stworzyliśmy listę najlepszych drogerii i perfumerii. W naszym rankingu znalazło się 10 firm z branży. Sprawdźmy, co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwracają uwagę podczas obsługi. Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków. Wśród zadowolonych klientów Rossmanna, znajdziemy klienta z Lubonia, który napisał kilka miłych słów na temat obsługi:"W drogerii Rossmann obsługa jest zawsze na wysokim poziomie, personel pyta o aplikację oraz poleca produkty z uśmiechem na twarzy. Promocję są zawsze godne uwagi, a sklep jest czysty co ma duży wpływ na mój wybór odpowiedniej drogerii." Klientka z Suwałk, również doceniła personel. W opinii na temat firmy Douglas wspomina cierpliwość i uśmiech pracownic." Przesympatyczna i pomocna obsługa. Panie potrafią doradzić i zachęcić. Są cierpliwe, a przy tym uśmiechnięte. Profesjonalne doradztwo to ich wyróżnik. Polecam!" Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi, czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultantki. Wśród zgłoszonych opinii znalazły się również negatywne komentarze dotyczące zamówień internetowych. Zamówienia wielokrotnie nie docierają na czas, są niekompletne lub pomylone:„Podkład przyszedł otwarty (nieoryginalnie zapakowany). Widać, że już był używany przez inną klientkę. Przypuszczam, że otrzymałam tester, albo coś w tym stylu. Patrząc po opiniach problem jest nagminny.” ~ Klient_ieqF„Moje zamówienie zostało anulowane w całości bez konsultacji ze mną, ponieważ brakowało w magazynie "jednego lub więcej produktów". Nigdy się z czymś takim nie spotkałam…” ~ Klient_9G0z  Zgadzasz się z tym rankingiem? A może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinię i oceń drogerie, w których robisz zakupy!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem