Proxial

( 0.50 )

Opinie (1)

Byłam tam na wakacjach

Byłam tam na wakacjach, w domkach holenderskich. Na stronie internetowej domki wyglądały przystępnie, za 100 zł za dobę. Kiedy już zajechaliśmy na miejsce, okazało się że te"domki" to tragedia. Całe w rozsypce, gdzie nie spojrzeć pająki, a nie mówię już o zapachu stęchlizny jaki było czuć gdy weszło się do środka ( po przyjeździe z wakacji przez 2 tygodnie nie mogłam się pozbyć tego zapachu z ubrań). Wnętrze domku okropne, przywodzi na myśl PRL, łóżka połamane, a kiedy poprosiłam panią właścicielkę o to by coś z tym łóżkiem zrobiła, wysłała mnie po deski na końcu ośrodka i kazała mi podłożyć ją pod to łóżko. Wytrzymałam tam tydzień, ale nie miłe wspomnienia zostaną do końca życia. Za taką cenę polecam znaleźć coś lepszego, może dalej od morza, ale przystępniejszego. Jedynym plusem ośrodku było 50 m do plaży.

Odwiedzałeś ostatnio Proxial?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Bachus

(5.00 )

Relax

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem