alejaopon.pl

( 5.00 )

Opinie (3)

Nazwa strony jest jak najbardziej trafiona

Nazwa strony jest jak najbardziej trafiona. Strona ta wskoczyła mi w momencie gdy szukałam opon do mojego auta. Szczerze mówiąc oferta przedstawiona przez ten sklep była jedną z najbardziej atrakcyjnych jakie udało mi się znaleźć w internetowych sklepach. Sama strona jest zrobiona w czytelny sposób, dzięki czemu nie miałam z nią żadnego problemu.

klep polecam jak najbardziej

klep polecam jak najbardziej. Kupowałem tutaj pierwszy raz, ale jestem bardzo zadowolony. Co prawda był brak opon, które chciałem ale zaproponowano mi bardziej markowe opony w podobnej a co najważniejsze przystępnej cenie. Realizacja nastąpiła bardzo szybko, praktycznie 3 dni od momentu zamówienia. Polecam

Odwiedzałeś ostatnio alejaopon.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem