Hostuje.net

(4.99)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4 z 8)

Z darmowego hostingu...
Z darmowego hostingu plików korzystam co jakiś czas aby za darmo ściągnąć sobie muzykę do słuchania w bardzo dobrej jakości. To rewelacyjna strona i bezpieczna dla komputera, zamieszczone tam pliki są przeskanowane programem antywirusowym i przy każdym jest zamieszczona informacja ”plik czysty, nie wykryto zagrożeń”, jeśli plik jest zagrożony to taka informacja też się znajduje i zwyczajnie nie można go otworzyć, gdyby ktoś tej informacji nie zauważył. Bezpieczeństwo dla korzystających ponad wszystko. Rewelacja, polecam.

DORA_1

09.01.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Wyszukane, na teledyski.info...
Wyszukane, na teledyski.info utwory świąteczno noworoczne, pobrałam bez problemu na tej darmowej stronie, rewelacyjnej bo każdy utwór jest sprawdzony pod względem czystości-wolne od wirusów, przez administratora i informacja o tym wyświetlona. Nie ma możliwości zapisania na komputerze pliku zagrożonego. Rewelacją jest ta strona-darmowy hosting plików, zorganizowana na potrzeby internautów/miłośników muzyki wszelkiego rodzaju. Funkcjonuje bez zarzutów, w dniu 10 XII reklama Biedronki ”królowała” ale nie była uciążliwa. Czasem włączały się inne ale szybko można było je ”zwinąć”.

DORA_1

10.12.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Korzystam czasem ze...
Korzystam czasem ze strony hostuje.net aby pobrać partię muzyki do słuchania w czasie jazdy samochodem. Szybko, sprawnie, to co chcę i najważniejsze że bezpłatnie. Bardzo istotnym jest tu fakt, że utwory są przeskanowane programem antywirusowym co zapobieganiu ”zaśmieceniu” własnego komputera, jeśli jakiś utwór stwarza zagrożenie to zwyczajnie nie można go otworzyć i jest stosowny komunikat, to jest rewelacja. Nie ma limitu pobrań, działa sprawnie i darmowe korzystanie do woli bez konieczności logowania.

DORA_1

14.11.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (2)
Nielimitowany transfer, nielimitowana...
Nielimitowany transfer, nielimitowana przestrzeń na pliki, szybkie serwery to super oferty dostępne na hostu.pl po zalogowaniu. Natomiast bez logowania można pobrać dowolną muzykę, wystarczy wpisać wykonawcę lub tytuł utworu. Fajną sprawą jest fakt, że pliki do pobrania są przeskanowane programem antywirusowym i jest informacja: Czysty plik, nie wykryto zagrożeń. Pobrałam wiele plików i nie jeden jeszcze pobiorę, innym też polecam, wystarczy wejść na mp3.teledyski.info, znaleźć utwór i bezpośrednio przejść na hostuj.pl. Rewelacja ściągania darmowej muzyki.

DORA_1

02.04.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Hostuje.net

Dane firmy

miasto

miasto,

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Hostuje.net?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo źle.
Bardzo źle.