GAZETA.PL

(4.18)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (50 z 50)

Jedna z najlepszych...
Jedna z najlepszych stron internetowych z newsami z całego świata. Jest to moje podstawowe źródło wiedzy o świecie codziennym. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

21.05.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dużo ciekawych artykułów...
Dużo ciekawych artykułów i informacji. Informacja bardzo szybko pojawia się na stronie. Ciekawe zakładki i portale. Dobre miejsce na zdobycie aktualnej informacji.

Andrzej_684

27.08.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Gazeta.pl to strona...
Gazeta.pl to strona informacyjna z wiadomościami z kraju i świata a także z regionów więc zęsto ją odwiedzam. Jest ciekawym źródłem wiadomości i ciekawych artykułów. Nie wszystkie są pisane na dobrym poziomie, niektóre newsy są bardzo kiepskie, z błędami ale generalnie portal jest wartościowy i co najważniejsze, dostęp do wielkiej części jego zawartości jest bezpłatny.

Marta_1410

08.11.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystam codziennie i...
Korzystam codziennie i jestem zadowolona. Można tu znaleźć najnowsze informacji ze świata i z kraju dodatkowo z interesującego nas miasta. Łatwa w obsłudze i czytelna. Można również poczytać o pogodzie, jest także nowinek trochę plotek z życia gwiazd, pomysły na dobry obiad, i wiele wiele różnych ciekawych artykułów. Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

19.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
znów tam zajrzałam...
znów tam zajrzałam w celu sprawdzenia najnowszych wiadomości, w sumie tam chyba najlepiej je przedstawiają, nie ma zbytniej sensacji, wszystko jest rzetelnie podane i dołączone są wiarygodne zdjęcia. Przy okazji sprawdziłam pogodę z nadzieją że będzie lepsza, niestety w tej kwestii mało wierzę gazecie.

zalogowany_użytkownik

16.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
bardzo fajnie zrobiony...
bardzo fajnie zrobiony i niebanalny portal informacyjny. Mnóstwo informacji podzielonych na rzeczowe działy, najważniejsze pojawiające się na pierwszej stronie resztę szybko można odnaleźć. Generalnie bardzo fajna aranżacja strony, przejrzyste menu, łatwość w nawigowaniu pomiędzy poszczególnymi działami - wszystko to powoduje że korzystanie jest przyjemnością:)

Lubosz

16.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystam codziennie i...
Korzystam codziennie i jestem bardzo zadowolona z najnowszych informacji ze świata i z kraju plus z interesującego nas miasta. Dodatkowo pogoda, horoskop na poprawę dnia. CO jeszcze - trochę plotek, nowinek, życie gwiazd i takie tam. Szata graficzna super, reklamy dyskretne, łatwa w obsłudze. Polecam

zalogowany_użytkownik

16.10.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy strony internetowej gazeta.pl. Strona jest wykonana w bardzo profesjonalny sposób, posiada rozbudowaną szatę graficzną oraz ciekawą kolorystykę. Po stronie bardzo łatwo jest się poruszać gdyż jest przejrzysta. Strona ta porusza wiele tematów, głównie najświeższych informacji dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Weronika_152

05.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Gazeta.pl to ciekawy...
Gazeta.pl to ciekawy portal informacyjny. O ile część artykułów jest pisana na wysokim poziomie przez redaktorów z prawdziwego zdarzenia o tyle niepokojąca już od długiego czasu ilość gorących newsów jest pisana przez osoby, które zdaje się nie znają zasad ortografii. Przykre zjawisko, Gazeta.pl kojarzyła mi się dawniej z miejscem pełnym wartościowych, dobrze napisanych tekstów. Teraz obok tego coraz więcej dziadostwa i byle jak napisanych tekścików, błędy rzeczowe, stylistyczne, logiczne, interpunkcyjne i ortograficzne. Szkoda.

Marta_1410

03.10.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Od kiedy Gazeta...
Od kiedy Gazeta Wyborcza pojawiła się wśród dzienników przez kilkadziesiąt lat byłam jej stałym prenumeratorem i czytelnikiem. Ostatnie lata, poniekąd w dobie internetu i rozwoju portalu gazeta.pl coraz częściej rezygnowałam z zakupów drukowanego dziennika, bowiem treść i jakość prezentowanych poglądów informacji coraz bardziej zaczęły mi nie odpowiadać /marne dziennikarstwo, coraz mniej sensownych reportaży, regionalne informacje - dodatki na bardzo marnym poziomie/. Czasami jednak zaglądałam na główną stronę portalu, ale coraz częściej informacje najnowsze wymieszane te z kraju z tymi ze świata, portal pomału stawał się "sensacyjną gonitwą" tanich brukowców. Z przyzwyczajenia jeszcze zostało kupowanie świątecznej drukowanej gazety(z wysokimi obcasami, dodatkiem turystyka) a także poniedziałkowej. Coraz mniej treści, coraz więcej reklam, informacji pisanych niedbałym stylem, co rusz nowe nazwiska zmieniających się dziennikarzy. Informacje czasami szumnie reklamowane w tv - temat wydania, to ogólnie nie poparte rzetelnym dziennikarstwem "newsy", który miały zwiększyć sprzedaż. Bywały jednak wyjątki: czasami zwykłe sprawy społeczne pisane w dużym formacie przyciągały uwagę i wciągały do dyskusji. Jeszcze to można było czytać. Od kilku dni gazeta.pl poniekąd zakpiła sobie ze swoich starych czytelników. Dostęp do treści Wysokich Obcasów, Magazynu Świątecznego, Dużego Formatu, czyli tego, co jeszcze trzymało poziom i przyciągało na strony gazeta.pl /informacje te były publikowane w internecie kilkanaście dni później niż wersja drukowana/ od września br. jest płatny po opłaceniu abonamentu 19,90 zł. Można dyskutować, czy jest to pomysł dobry, czy zły. Rozwój internetu spowodował, że informacja jest szybko dostępna. Konkurencja /dwóch pozostałych dużych portali krajowych/ na szczęście nie każe płacić za treść, podejrzewam, że tym samym zdobędzie nowych czytelników. Dziwne jest dla mnie to, że reklamy /non stop wyskakujące na stronie gazeta.pl/ oraz wysyłane nagminnie na pocztę z tego portalu nie są w stanie zaspokoić wpływów, by strony były dalej dostępne tak jak do tej pory po jakimś tam czasie. Pomijam, jak wcześniej powiedziałam jakość dziennikarstwa i styl pisania. Coraz częściej miałam i mam wątpliwość, czy jest na tym portalu jakakolwiek edycja korektorska ?

czystairlandia

06.09.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Gazeta.pl to bardzo...
Gazeta.pl to bardzo ciekawy, interesujący i popularny portal informacyjny w Polsce. Serwis zawiera prawdziwy ogrom rzetelnych i prawdziwych informacji. Portal jest bardzo zadbany i estetyczny. Szata graficzna jest niezbyt rozbudowana, lecz w tym przypadku jest to bardzo dobre. Dzięki temu wszystko jest lepiej widoczne a nawigacja po portalu to prosta czynność. Polecam ten portal wszystkim poszukującym najświeższych wiadomości z kraju i ze świata.

Yankess

24.08.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Gazeta.pl przez dosyć...
Gazeta.pl przez dosyć długi czas była to mój ulubiony codzienny portal. Lubiłam czytać tutaj informacje ze świata i z Polski. Dalej chętnie tutaj zaglądam jednak od pewnego czasu zaszły tutaj zmiany. Zauważyłam, ze portal zaczął na głównej stronie dawać sensacyjne wiadomości i informacje, niestety jest to zwykle tanie robienie sensacji. Z portalu na poziomie gazeta. pl mocno obniżyła swój poziom. Niestety. artykuły pisane są w coraz gorszym językowo stylu.

Anna_3520

03.07.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jeden z lepszych...
Jeden z lepszych portali społecznościowych. Można na nim znaleźć nie tylko bieżące informacje, fakty (plusem jest podział na miasta, a więc wiadomości lokalne) ciekawy artykuły. Niektóre pochodzą z wysokich obcasów. Bardzo dobra też poczta - Google, a więc najlepsze standardy + adres w domenie @gazeta.pl

Ewelina_694

04.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Portal gazeta.pl to...
Portal gazeta.pl to jeden z najlepszych moich portali internetowych, które zaspokoją potrzeby nie tylko przeciętnego człowieka., Ale także bardziej wymagającego użytkownika Internetu. Na stronie przeczytać można wszystkie najważniejsze fakty dnia, sprawdzić pocztę elektroniczną, ciekawe informacje o sporcie, kursy walut. Oprócz tego, dzięki podziałowi na profile: damski i męski można przeczytać ciekawe artykuły dotyczące porad czy motoryzacji.

zarejestrowany-uzytkownik

01.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jest to można...
Jest to można powiedzieć gazeta online, dzięki której możemy być stale na bieżąco. Stronę ustawioną mam na stronę startową, więc zaglądam tu po kilka razy codziennie, zawsze są tu ciekawe artykuły podzielone na wiele kategorii, dzięki którym portal jest bardziej przejrzysty. Mam wrażenie, że redakcja gazeta.pl jest stale na bieżąco. Za pośrednictwem strony można wyszukiwać nawet oferty pracy, pisać bloga, umawiać się na randki, a nawet założyć pocztę e-mail. Na portalu można sprawdzić również prognozę pogody. Strona godna polecenia!

zalogowany_użytkownik

31.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jedna z ciekawszych...
Jedna z ciekawszych strona internetowych poświęcona tematyce wiadomości. Mają bardzo ciekawe poważne wiadomości (nie jak w fakcie.pl) z kraju i ze świata. Na portalu każdy znajdzie coś dla siebie, mają bardzo duży urozmaicony program tematyczny. Począwszy od wiadomości, a skończywszy na ciekawostkach ze świata gier.

Jakub_553

27.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jest to bardzo...
Jest to bardzo populara strona informacyjna o długiej historii. Strona zawiera sporo artykułów na różne tematy zaczynając od polityki a kończąc po ciekawostki czy horoskop. Na głównej stronie znajduje się wyszukiwarka której możemy użyć by znaleźć interesujący nas temat. Układ strony jest raczej logiczny.

Sumer

23.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj na gazecie.pl...
Dzisiaj na gazecie.pl widnieje bardzo ciekawe hasło zachęcające do wejścia na pod strone:Rihanna czy Hordyńska, która lepiej wygląda w tych spodniach. Jednak strona na którą odsyła nas link to zupełnie nnna strona. Jest to jakieś forum internetowe a temat dotyczy Masek do włosów. Powoduje to nabijanie liczby wejść na strony na które się nie chciało wejść. Jak na tak renomowany serwis uważam to za duży błąd.

zarejestrowany-uzytkownik

27.03.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jest to bardzo...
Jest to bardzo populara strona informacyjna. Znajdują się tu różne działy od sportu po ciekawostki. Wydarzenia są aktualizowane na bieżąco. Na stronę wchodzę kilka raz dziennie. Dziennikarze piszący artykuły przeważnie są obiektywni. Dzisiejsze artykuły są bardzo spójnie i ciekawie napisane. na stronie podawane są rzetelne informacje.

zarejestrowany-uzytkownik

23.03.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Przepraszamy, strona nie...
Przepraszamy, strona nie została odnaleziona......ale jeśli pomożesz, odnajdziemy Maćka i wielu innych.Zdjęcie telefon kontaktowyTaka plansza wyświetla się gdy wpisuję w okno przeglądarki adres www.gazeta.plI nie raz i nie dwa już tak się dzieje.Jest to akcja charytatywna fundacji Itaka której statusowym celem jest pomoc w odszukaniu zaginionych osób.No i chwała jej za to.Ale forma działania bardzo mi nie pasuje.Chcę raz dwa sprawdzić pocztę na gazeta.pl i nie mogę tego zrobić szybko i bez problemowo.Kasuje rozwinięcie pod strony .I dopiero wówczas mam stronę główną z ikonką poczty.Po co ta nachalność i irytujące komplikacje.Wystarczył by baner na owej stronie głównej tak umiejscowiony i tak oznaczony by przyciągał uwagę.

zarejestrowany-uzytkownik

20.03.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

GAZETA.PL

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż GAZETA.PL?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Jedna z najlepszych...
Jedna z najlepszych stron internetowych z newsami z całego świata. Jest to moje podstawowe źródło wiedzy o świecie codziennym. Polecam!