Viki Bus

(1.55)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (19 z 31)

Kierowca to głuchy...
Kierowca to głuchy emeryt , który nie zna się na zegarku. Przejazd z Kielc do wisniowki trwa 45min i tak jest codziennie. Apeluję do wydziału komunikacji o zamknięcie tej trasy

niezalogowany-uzytkownik

12.08.2021

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
VIKI TO KOSZMAR...
VIKI TO KOSZMAR RADZĘ OMIJAĆ JA Z DALEKA PODRÓŻ JES KOSZMARNA KIEROWNICTWO TEŻ WIELKA PORAŻKA VIKI BUS STACZA SIĘ NA DNO

niezalogowany-uzytkownik

28.10.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Właściciel olewa kierowców...
Właściciel olewa kierowców (znam wielu osobiście) i pasażerów liczy się tylko kasa (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

niezalogowany-uzytkownik

27.10.2020

Placówka

Radom, ul. Radom

Nie zgadzam się (0)
FIRMA DZIAD TRANS...
FIRMA DZIAD TRANS WŁAŚCICIEL DOI I OLEWA KLIENTÓW I KIEROWCÓW- KIEROWNIK W RADOMIU OLEWA SPRAWY- NIE JEŹDZIĆ I OMIJAĆ Z DALEKA

zalogowany_użytkownik

09.09.2020

Placówka

Radom, ul. Radom

Nie zgadzam się (0)
Dnia 01.09.20.jechałem kursem...
Dnia 01.09.20.jechałem kursem Radom Warszawa. Wyjazd z Radomia o godz. 4.50.Kierowca słuchał radia bardzo głośno mimo tak wcześniej pory. Część pasażerów chciała podrzemać w drodze do Warszawy. Ktoś zwrócił kierowcy uwagę żeby sciszył radio. Niestety tylko na parę chwil. Ludzie rano jadą do pracy. Wysiadłemz busa, głowa mnie boli.Proszę zwrócić uwagę temu kierowcy, że sam nie jedzie.

Niezweryfikowany Klient_EiWG

01.09.2020

Placówka

Radom, ul. Radom

Nie zgadzam się (1)
Gdzie są starzy...
Gdzie są starzy kierowcy, którzy jeździli od lat gdzie są panie z biura co się tam dzieje . Czy tylko nieudolna pani kierownik ??? pozbyła się wszystkich i sama zostala TRZEBA SZUKAĆ INNEGO PRZEWOŹNIKA BO W VIKI NIE SZANUJE SIĘ PASAŻERA ANI PRACOWNIKA TEJ FIRMY NIEZADOWOLONY PASAŻER

niezalogowany-uzytkownik

22.08.2020

Placówka

Radom, ul. Radom

Nie zgadzam się (0)
Tan przewoźnik to...
Tan przewoźnik to tragedia nie polecam o wiele szybciej i lepiej PKP

zalogowany_użytkownik

28.06.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Z czystym sumieniem...
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Viki jako przewoźnika na trasie Radom-Warszawa. Ponadto Panie w biurze bardzo miłe, uśmiechnięte i pomocne. Polecam!!!

Niezweryfikowany Klient_M78J

14.01.2020

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Miałam rezerwację na...
Miałam rezerwację na busa na piątek 22 listopada 2019 godzina 15:00 z Warszawy do chełma. Mimo że miałam rezerwację kierowca wpuścił panią bez rezerwacji nie było miejsc pani bez rezerwacji sobie siedziała a ja musiałam stać zapytałam się kierowcy dlaczego mam stać jeżeli mam rezerwację a kierowca odpowiedział że mi na to nic nie poradzi ale na szczęście w trakcie odjazdu busa pani bez rezerwacji zrezygnowała z dalszej jazdy inaczej stałabym całe 4 godziny (i po co są te rezerwacje?)

Niezweryfikowany Klient_u16f

25.11.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jeżdżę co dziennie...
Jeżdżę co dziennie na tej trasie. Jednak kiedy mam druga zmiane stojac na przystanku nigdy nie mam pewnosci ze moj bus podjedzie mimo potwierdzonego przejazdu. Do notorycznych spoznien udało mi się już przyzwyczaić. Ale kiedy bus spóźnia się o godzinę, a jest po 18.00, kierowca świadomy swego spóźnienia, wkurzony już też nie odbiera telefonu. A Ty pasazerku stój i kombinuj.... podejdzie? nie podejdzie? Kombinować inny wariant podróży, czy dac viki jeszcze szanse.... Może szanowny właściciel wypowie się w tej sprawie. Jak miesieczni stali sponsorzy firmy mają podróżować Waszymi busami bez stresu? Skoro po 18.00 nie istniejące medialnie....Może udostepnijcie nam na naszych profilach Viki, jakąś apkę z lokalizacją oczekiwanego busa.... W oczekiwaniu na odp. Viki Sponsor.

zarejestrowany-uzytkownik

05.11.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam tego...
Nie polecam tego przewoźnika! Bilety mocno drogie! Nie mili kierowcy! Parę miesięcy temu zarezerwowałam miejsce telefonicznie, kiedy dotarłam na daną godzinę przed Pałac, usłyszałam że nie ma rezerwacji na moje nazwisko i że coś mi się pomyliło, był komplet osób więc zostałam na lodzie.. Kierowca był nieuprzejmy i nawet nie raczył przeprosić. Nie pozdrawiam pań z biura!

Niezweryfikowany Klient_PUUy

24.08.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kierowca niemal przez...
Kierowca niemal przez większość drogi rozmawiał przez zestaw głośnomówiący, załatwiają osobiste sprawy urzędowe był zdenerwowany i miałam wrażenie że wiózł worek kartofli a nie ludzi, nie brał pod uwagę bezpieczeństwa jazdy ( gwałtowne hamowania ) samo jego zdenerwowanie nie budziło zaufania... Dojechałam szybko, ale czy bezpiecznie ? Na pewno nie... polecam Viki ale nie tego kierowcę.

Niezweryfikowany Klient_dKfI

12.08.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zawsze jeździłam Viki,...
Zawsze jeździłam Viki, bo było szybko i sprawnie. Teraz 2 godziny....... porażka za tyle pieniędzy. A na powrocie kierowca zjechał z trasy i się wlekliśmy przez jakieś wioski nie wiadomo po co. Korków na trasie nie było, mapy google wszystko pokazują. Już nie polecam i sama też już nie skorzystam

Niezweryfikowany Klient_AexA

01.08.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jadę na trasie...
Jadę na trasie Warszawa- Radom. Kupowałam bilet przez internet i pomyliłam daty. Kierowca szybko załatwił problem z centrala i mogłam jechać mimo, że nie miałam na ten przejazd wykupionego biletu. Kierowca pytał czy nie za zimno. Klima na 22 stopnie. Pisałam o mrożeniu pasażerów ostatnio. Ale ludzki kierowca tym razem, albo zmienili politykę

Niezweryfikowany Klient_ZW6h

03.07.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jadę z Radomia...
Jadę z Radomia do Warszawy, na zewnątrz ciepło, około 20 stopni. Ludzie w t-shirtach. Kierowca nastawił klimę na 19 stopni. Ludzie zakręcają wentylatory, ewidentnie marzną ze mną na czele. Z zimna napiera mnie na pęcherz, a tu jeszcze godzina drogi. Prosimy by kierowca podgrzał, bo marzniemy, on na to "Zara..." I nic jak było 19 tak jest. Marzniemy dalej. Pasażer opowiadał, że oni tak zawsze mocno chłodzą. Boje się zapytać o postój bo też pewnie usłyszę : zaraz. I zatrzymamy się dopiero pod pałacem kultury....

Niezweryfikowany Klient_ZW6h

03.06.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jadę wlasnie z...
Jadę wlasnie z Chełma do Warszawy. Nie wiem, jaką drogę wybrał kierowca, ale asfalt, po ktorym jedziemy jest w podobnym stanie jak na Rampie Brzeskiej w Chelmie. Zakrętów tyle co w Bieszczadach, a ja nie mając choroby lokomocyjnej 3 razy malo co, a bym zwymiotowala. Dzięki zataki komfort jazdy za 47 zl.

Niezweryfikowany Klient_1V4w

18.02.2019

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Najbardziej dogodna forma...
Najbardziej dogodna forma transportu na trasie Chełm- Warszawa, ze względu na czas podróży i częstość kursów. Jednak przewoźnik podnosi cenę biletów, samochody którymi przewozi klientów są stare i zniszczone.

Aleksandra_1061

26.07.2013

Placówka

Nie zgadzam się (0)
NIE POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ...
NIE POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ JAK TO MOŻLIWE ŻE TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE!!!!!!! W DNIU DZISIEJSZYM MÓJ SYN PO RAZ KOLEJNY NIE DOCZEKAŁ SIĘ NA PRZYJAZD BUSA!JEST TO 5 LUB 6 RAZ W CIĄGU DWÓCH MIESIĘCY!JAKIŚ MIESIĄC TEMU PODCZAS FALI MROŻÓW CZEKAŁ 2 GODZINY NA PODSTAWIENIE INNEGO POJAZDU BO TEN KTÓRYM JECHAŁ ZEPSUŁ SIĘ W SZCZERYM POLU A GDY TEN NADJECHAŁ ZABRAŁ TYLKO 6 OSÓB A RESZTA PASAŻERÓW ZOSTAŁA POZOSTAWIONA NA MROZIE- PO PROSU NIE DO WIARY.GDY DZWONIĘ NA NUMER TEL. OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ ZA TEN STAN RZECZY NIKT NIE ODBIERA-FIRMA KRZAK!!!WSZYSTKIM SERDECZNIE ODRADZAM TEGO PRZEWOŻNIKA!!!TA OPINIA TO TYLKO PCZĄTEK MOICH DZIAŁAŃ W TEJ SPRAWIE.DOŁOŻĘ WSZELKICH STARAŃ I POŚWIĘCE DUŻO CZASU ABY PRAWDA NA TEMAT TEJ FIRMY DOTARŁA DO JAK NAJSZERSZEGO GRONA LUDZI !!!

zarejestrowany-uzytkownik

15.03.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Viki Bus to...
Viki Bus to przewoźnik międzymiastowy. Korzystałem z ich usług nie pierwszy raz i nie pierwszy raz byłem nie do końca zadowolony. Przede wszystkim - ciasno. Ale właściwie nie jest to zarzut, bo przecież nie od przewoźnika to zależy. Odpychają przede wszystkim niemiłe Panie, które przyjmują zapisy na kurs oraz to, że niemal zawsze znajdzie się osoba, która twierdzi, że zarezerwowała miejsce, a kierowca nie ma jej na liście... Mimo to, duży plus za dogodne godziny odjazdów i przyjazdów.

Michał_1078

14.11.2010

Placówka

Nie zgadzam się (3)

Viki Bus

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Viki Bus?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Tak sobie.
Tak sobie.