Apteka Medyczna

(2.36)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 7)

Aptek Medyczna nie...
Aptek Medyczna nie posiada żadnego leku, który był mi potrzebny. Za to ma pełno zamienników. Nie pierwszy raz spotkałam się z brakiem produktu, który chciałam nabyć. Obsługa tak się zachowuje jakby pracowała tam za karę. Bardzo dziękuję za taką obsługę. Gorzej tylko w EKO. Po za tym miejsce na aptekę bardzo dobre ponieważ wiele osób na pewno udaje się do tej apteki ponieważ znajduje się w tym samym miejscu co Biedronka

Daria_263

21.10.2012

Placówka

Wolsztyn, Gajewskich 1

Nie zgadzam się (1)
Apteka mieści się...
Apteka mieści się w budynku, wewnątrz jest niewiele półek z eksponujących leki, reszta znajduje się na zapleczu, więc ciężko jest powiedzieć o asortymencie. Wewnątrz było kilka krzesełek do siedzenia dla klientów,co uważam za niekoniecznie potrzebne, bo w aptece byłam tylko ja. Pani przy kasie była miła i uprzejma.

Anna_1646

31.08.2012

Placówka

Koszalin, Śniadeckich 6

Nie zgadzam się (1)
Do Apteczki Medycznej...
Do Apteczki Medycznej udałam się w sobotę popołudniu po promocyjne zakupy. Według gazetki informacyjnej powinnam mnóstwo zaoszczędzić na zakupach w tej aptece. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Apteka ładnie oświetlona, przestrzenna, postawione krzesełka dla klientów, kącik dla dzieci. Po chwili jednak czar prysł. Przede mną były 2 osoby, minęło 10 minut a ja ciągle czekałam w kolejce choć obsługiwało dwóch farmaceutów. Pan farmaceuta sprawiał wrażenie jakby był nowy dlatego dość powoli szła mu obsługa (nie mam więc do niego pretensji). Jednak pani farmaceutka, która stała przy drugiej kasie wdawała się w dyskusje nie zwracając uwagi, że tworzy się coraz dłuższa kolejka. Postanowiłam jednak czekać cierpliwie - czego żałuję. Okazało się, że ze wszystkich rzeczy, które chciałam dostałam tylko dwie. Na koniec okazało się, że leki muszę wziąć luzem w ręce, bo nie ma torebek. Zdegustowana opuściłam aptekę. W ogóle nie opłacało mi się tam iść i choć pani powiedziała, że reszta rzeczy, które chciałam powinna być we wtorek to już po nie nie pójdę.

Małgorzata_1552

18.12.2011

Placówka

Sieradz, Piłsudzkiego 12

Nie zgadzam się (1)
Apteka medyczna miesci...
Apteka medyczna miesci się w Galerii Lipowej w Czersku. Przed apteką znajduje się parking. Nie miałem problemu z zaparkowaniem. Przed apteką było czysto. na ternie apteki również było czysto. Czynne było jedno stanowisko kasowe, co w zupełności wystarczyło, gdyż było tylko dwóch klientów. Farmaceuta ubrany był w biały fartuch. Miał przypięty identyfikator z imieniem. Leki i preparaty medyczne na półkach poukładane były starannie. Przy większości z nich znajdowały się podane ceny. Promocje były dobrze widoczne. Obsługa była miła i bardzo kompetentna. Farmaceuta poświęcił mi kilka minut na wyjaśnienie zasady działania niektórych preparatów. Zapłaciłem za witaminy. Wszystko poszło sprawnie.

zalogowany_użytkownik

02.12.2011

Placówka

Czersk, Jana Pawła II

Nie zgadzam się (6)
Byłam u ginekologa...
Byłam u ginekologa i dostałam receptę. Skuszona reklamami tej apteki i zapewnieniami o niskich cenach poszłam tam. Miałam na recepcie 2 leki - 1 który musiałam wziąć najóoźniej na następny dzień, ponieważ w piątek miałam zrobić badanie moczu, oraz 2 już nie tak pilny. Pani powiedziała mi, że lek będzie następnego dnia. Przyszłam następnego dnia tj .10.11.2011 zapytać o lek. Młody pan poszedł szukać receptę, było wielkie zamieszanie, mnóstwo ludzi, farmaceuci nieznający się na tym co robią, powolni jak ślimaki no i asortyment, a raczej jego brak. Po jakimś czasie przyszedł i powiedział, że właśnie mają kontrolę i biuro jest zamknięte, a chyba tam jest moja recepta i żebym przyszła około 17.00. No więc wybrałam się po raz 3 po leki około godziny 18. Znowu naczekałam się w kolejce. Kiedy nadeszła moja kolej pani poszła szukać recepty. Nie znalazła jej. A do tego leki, które miały być nie dojechały. dojechał ten, który był mi niezbędny, ale nie było recepty, więc jak go wydać. Powiedziałam, że potrzebuję ten lek na już. Pani obdzwoniła hurtownie. Przyszła za jakoś czas z inf. ,że 2 leku dziś nie będzie (a następny dzień był świętem, czyli dniem wolnym od pracy). Powiedziałam, że chce albo leki, albo receptę. Pani do mnie, że poprosi mój nr telefonu to zadzwoni 12.11 jak lek dojedzie. Nalegałam, że ten 1 muszę mieć dziś. Stałam tam godzinę w 7 miesiącu ciąży, aż w końcu pani wydała mi łaskawie 1 lek. Byłam przerażona takim bałaganem. Jak recepta mogła zaginąć, nie rozumiem tego. Do tego zapłaciłam tyle, ile bym zapłaciła w innej aptece. Na koniec usłyszałam powiedziane bo powiedziane przepraszam.

Angelika_155

28.08.2011

Placówka

Koszalin, Śniadeckich 6

Nie zgadzam się (5)
po wejsciu do...
po wejsciu do apteki byłam rozczarowana, nikt mi nie odpowiedział dzień dobry to po pierwsze, gdy zapytałam o jakis produtk , pani coś odburkneła pod nosem ze nie ma , nie zaproponowała zamiennika zadnego...hm cóz zdaza się ... na stoisku ogólni pożadek...zauwazyłam tylko brudną podłogę oczywiscie wychodzac , równiez nikt nie powiedział ddowidzenia

zarejestrowany-uzytkownik

10.04.2011

Placówka

Sieradz, Piłsudzkiego 12

Nie zgadzam się (5)
Apteka ta ma...
Apteka ta ma najtańsze leki w mieście, jest tam dużo osób które obsługują klientów, można założyć kartę na którą zbiera się punkty za wykupione leki.Zawsze jest tam czysto a doradztwo jest dobre, bardzo dobrze traktują osoby starsze, pomagają pakują leki.Jeżeli nie mamy pieniędzy to warto tam się udać.

Czarna_2

28.10.2010

Placówka

Ostrołęka, ul. Hallera 27

Nie zgadzam się (5)

Apteka Medyczna

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Apteka Medyczna?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Aptek Medyczna nie...
Aptek Medyczna nie posiada żadnego leku, który był mi potrzebny. Za to ma pełno zamienników. Nie pierwszy raz spotkałam się z brakiem produktu, który chciałam nabyć. Obsługa tak się zachowuje jakby pracowała tam za karę. Bardzo dziękuję za taką obsługę. Gorzej tylko w EKO. Po za tym miejsce na aptekę bardzo dobre ponieważ wiele osób na pewno udaje się do tej apteki ponieważ znajduje się w tym samym miejscu co Biedronka