Giuseppe

(3.78)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (12 z 13)

Rezerwacja na określoną...
Rezerwacja na określoną godzinę dla 5 osób. Czekamy, obsługa nie potrafi sobie poradzić z klientami, którzy nie zamierzają zwolnić stolika o ustalonej godzinie. Okazuje się, że stolik jest, nie na 5 ale na 4 osoby. Dłuższa chwila oczekiwania na 5-te krzesło. Ciasno, bo stolik przecież przeznaczony dla 4 osób. Pretensjonalne zachowanie obsługi. Jedzenie smaczne, ale atmosfera skutecznie zepsuta.

Niezweryfikowany Klient_3ziW

14.03.2019

Placówka

Lublin, Hipoteczna 3

Nie zgadzam się (0)
Najlepsza restauracja w...
Najlepsza restauracja w Lublinie! ZAWSZE miła i uśmiechnięta obsługa. Przepyszne i świeże jedzenie! Sałatki, makarony, pizza.. Sernik najlepszy jaki jadłam! Czysto, schludnie i przyjemnie. Od lat wracam tu z przyjemnością!

Paulina_1773

16.02.2017

Placówka

Lublin, Hipoteczna 3

Nie zgadzam się (0)
Jedzenie średnio smaczne....
Jedzenie średnio smaczne. Czas oczekiwania na pizzę także był owiele za dlugi prawie 30 minut. Innym dużym minusem jest to iż na sali dla gości jest bardzo zimno.

Justyna_1801

28.10.2015

Placówka

Nowa Dęba, Jana Pawła Ii X

Nie zgadzam się (1)
Rewelacyjnie. Na plus:...
Rewelacyjnie. Na plus: wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Jakub_570

04.06.2014

Placówka

Lublin, Karłowicza 3

Nie zgadzam się (0)
Witam,tym razem chciałbym...
Witam,tym razem chciałbym podzielić się z Państwem moimi wrażeniami o charakterze kulturalno - kulinarnym.Miałem okazję, całkiem niedawno, gościć z przyjaciółmi w restauracji Giuseppe. Lokal znany, aczkolwiek dawno tam nie byłem, a że nadarzyła się okazja, wybór był bardzo prosty. Raz - ze względu na lokalizację w ścisłym centrum, co ułatwia komunikację, dwa - bardzo przejrzystą stronę internetową co umożliwiło mi przypomnienie sobie oferty i dokonanie rezerwacji stolika.Już na samym wejściu lokal wita nas miłym uśmiechem Pana w bardzo profesjonalnym uniformie tak dobrze harmonizującym się z wystrojem i charakterem lokalu.Idąc do stolika rzuca się w oczy wystrój lokalu tworzący miłą i zachęcająca do pobytu atmosferę inspirowaną kulturą włoską.Wnętrze lokalu jest przestronne, zapewniające dużo miejsca i swobody zarówno przy stolikach jak i w przejściach między nimi. Obsługa jest miła i uprzejma, a co najważniejsze . . zawsze pod ręką. Dla gości lokal przygotował 70 miejsc siedzących a okresie letnim dodatkowe 30 miejsc w zacienionym ogródku. Dla dzieci są przygotowane specjalne foteliki. Lokal posiada dwie sale dla niepalących oraz jedną salę dla osób palących.Wszędzie widać czystość i porządek, podłoga i wiele dekoracji urządzonych ze smakiem świadczą o tym, ze ktoś o nie dba.Menu Restauracji Giuseppe to kuchnia włoska i śródziemnomorska oferująca wiele różnorodnych potraw z dużą ilością świeżych warzyw i przypraw. Wiodącymi daniami tej restauracji są pizze, makarony i sałaty . . .oraz apetyczne desery, a amator wina na pewno zadowoli tutaj swoje podniebienie.Lokal jest czynny od godzin porannych (9:00) do późnych godzin wieczornych (23:00)Taka rozpiętość godzinowa to duża wszechstronność lokalu jeśli chodzi o rodzaje posiłków.Możemy tutaj zjeść smaczne śniadanie, wyskoczyć z pracy na lunch, zabrać rodzinkę na obiad lub zaplanować romantyczną kolację.Lokal ze wszech miar godny polecenia i uwagi.

Paweł_1495

06.03.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Miła i sprawna...
Miła i sprawna obsługa. Można powiedzieć jak u mamy. Czuje się że cały czas pracownicy dbają o zadowolenie klienta. Pizza bardzo smaczna, szybko podana. Zamówienie zostało zrealizowane bez zastrzeżeń i przy pewnej pomocy pracownika restauracji. Reatauracja jest czysta i schludna, a wystrój wzorowany na Włoską pizzerię sprawia poczucie bezpieczeństwa. Jest przytulnie i bardzo przyjemnie miejsce na wieczorne spotkanie z przyjaciólmi.

Mariusz_676

24.11.2011

Placówka

Lublin, Karłowicza 3

Nie zgadzam się (1)
DO perfumerii udałam...
DO perfumerii udałam się w celu zakupienia konkretnych perfum korzystając z rabatu dla stałych klientów (informację otrzymałam do domu). W perfumerii czysto, produkty poukładane przejrzyście. Zostałam mile przywitana, sprzedawczyni pomogła znaleźć mi interesującą mnie perfumę. Przy kasie towar został zapakowany i otrzymalam dodatkowo kosmetyczkę wypełnioną miniproduktami. Podczas mojej wizyty w perfumerii byłam jedyną klientką, zostałam obsłużona profesjonalnie.

Monika_177

09.10.2011

Placówka

Zawada, Dębowa 1

Nie zgadzam się (0)
Kuchnia śródziemnomorska, wystrój...
Kuchnia śródziemnomorska, wystrój lokalu dopasowany do rodzaju kuchni. Bardzo miła atmosfera, doskonała obsługa, zawsze, gdy tam jem jestem zadowolona, kelnerzy natychmiast reagują na nowego gościa pomagając wybrać stolik i podając kartę. Zamówienie realizowane są szybko, nie trzeba czekać "bez końca",kelnerzy są mili i w ciągłej gotowości. Wychodząc czuję się nie tylko najedzona pyszności, ale również zadbana jako konsument.

zarejestrowany-uzytkownik

25.02.2011

Placówka

Lublin, Karłowicza 3

Nie zgadzam się (4)
Restauracja Giuseppe, jest...
Restauracja Giuseppe, jest restauracją położoną w centrum miasta. Często chodzę tam na obiady i kolację. Niestety muszę stwierdzić, że w ostatnim czasie lokal troszkę się popsuł. Zatrudnione nowe osoby są niekompetentne i nierozgarnięte. Składając zamówienie powtarzałam 3 razy co chcę. Apogeum wszystkiego był włos, który znalazłam we frytkach. Oczywiście za nie nie zapłaciła, bo jak wiadomo lęk przed sanepidem jest silniejszy od chęci zysku:).

Magdalena_1671

26.07.2010

Placówka

Lublin, Karłowicza 3

Nie zgadzam się (30)
Bardzo popularne miejsce,...
Bardzo popularne miejsce, gustowny wystrój, spokojnie i klimatycznie. Wybrałam się tam z mamą na pizze. Na zamówienie czekałyśmy zdecydowanie za długo, pan, który przyjmował zamówienie, usiadł sobie przy stoliku naprzeciwko nas i rozmawiał z swoją znajomą, dopiero kiedy na nas spojrzał, przypomniał sobie o pizzy. Dostałyśmy pizze przypaloną, nie mam zamiaru tam wracać.

zarejestrowany-uzytkownik

12.04.2010

Placówka

Lublin, Karłowicza 3

Nie zgadzam się (11)
Często chodzę do...
Często chodzę do restauracji zarówno na randki z moim narzeczonym jak i z przyjaciółmi na piwo. Bardzo sobie chwalę jakość obsługi a także niesamowicie smaczne jedzenie i pyszne grzane piwo. Serdecznie wszystkim polecam ten lokal.

Barbara_305

17.11.2009

Placówka

Lublin, Karłowicza 3

Nie zgadzam się (23)
Przez ok 30...
Przez ok 30 minut czekaliśmy na zainteresowanie się nami jakiegoś kelnera. Parokrotnie ten, przy którego stoliku siedzieliśmy, przechodził koło nas i nawet nie zapytał, czy już coś wybraliśmy. W lokalu nie było bardzo dużo ludzi. Raczej niewielu w porównaniu do tego, co zastaliśmy kiedyś wcześniej. Kelnerów zaś było kilku. Co do rejonizacji obsługi - bo wyglądało na to, że ona tam występuje niemal bezwzględnie - to gdy już złożyliśmy zamówienie, jedną z potraw przyniósł nam inny kelner. Więc chyba wcześniej też mógł ktoś do nas podejść inny, niż "władca" stolika. Nie wyszliśmy z lokalu mimo tak długiego oczekiwania na zainteresowanie, bo jedna z osób, z którymi się spotykaliśmy, już konsumowała posiłek, gdy przyszliśmy. Raczej trudno było nie zauważyć, że trzy pozostałe oczekują na obsługę.

max1402

10.07.2009

Placówka

Lublin, Chopina

Nie zgadzam się (13)

Giuseppe

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Giuseppe?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rezerwacja na określoną...
Rezerwacja na określoną godzinę dla 5 osób. Czekamy, obsługa nie potrafi sobie poradzić z klientami, którzy nie zamierzają zwolnić stolika o ustalonej godzinie. Okazuje się, że stolik jest, nie na 5 ale na 4 osoby. Dłuższa chwila oczekiwania na 5-te krzesło. Ciasno, bo stolik przecież przeznaczony dla 4 osób. Pretensjonalne zachowanie obsługi. Jedzenie smaczne, ale atmosfera skutecznie zepsuta.