Aioli

(4.32)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (11 z 12)

Lokalizacja wspaniała, duży...
Lokalizacja wspaniała, duży wybór pizzy oraz burgerów, duży ogródek, promocje oraz happy hours na jedzenie oraz drinki, obsluga pomocna, ciekawy klimat.

Klient_7RF9x

03.08.2022

Placówka

Warszawa, ul. świętokrzyska 18

Nie zgadzam się (0)
Miejsce jest klimatyczne....
Miejsce jest klimatyczne. Dziękujemy za obsługę Pani (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) - była Pani dla nas bardzo uprzejma i pomocna w wyborze menu. Ps. Jeszcze tam wrócimy - zadbajcie o cichszą muzykę, a będzie idealnie. P & M

Niezweryfikowany Klient_GYMr

16.12.2021

Placówka

Warszawa, ul. świętokrzyska 18

Nie zgadzam się (0)
Po przyjściu zastałam...
Po przyjściu zastałam kolejkę, lecz to częste zjawisko przy dobrych lokalach. Po około 20 minutach Pani zaproponowała nam miejsce przy dużym stole, więc zgodziłyśmy się nie chcą dłużej czekać, jednak nie było to zbyt komfortowe z racji małej prywatności. Czas oczekiwania na jedzenie był dosyć krótki, ceny niezbyt niskie, ale za to smak fenomenalny;) Gwiazdę odjęłam za zbyt głośną muzykę, przy której ciężko było rozmawiać (chociaż podejrzewam, że w dzień gra ona ciszej) oraz za wyżej wspomniany brak prywatności.

Klient_8Zwa

17.11.2021

Placówka

Warszawa, ul. świętokrzyska 18

Nie zgadzam się (0)
Klimatyczne miejsce z...
Klimatyczne miejsce z niesamowitym jedzeniem. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Każde zamówione danie to strzał w 10. Klimat wnętrze i fajna muzyka to dodatkowe atuty tego miejsca.

Niezweryfikowany Klient_971H

02.10.2021

Placówka

Warszawa, ul. świętokrzyska 18

Nie zgadzam się (0)
Fantastyczna restauracja! Jedzenie...
Fantastyczna restauracja! Jedzenie niesamowicie dobrej jakości, super promocje np. na drinki i zestawy obiadowe. Obsługa niesamowicie miła i pomocna w wyborze dań. W restauracji bardzo czysto. Atmosfera bardzo na plus. W tle leci fajna muzyka

Niezweryfikowany Klient_xHBv

04.06.2020

Placówka

Warszawa, ul. świętokrzyska 18

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, chętna do rozmowy z klientem. Znająca dobrze menu restauracji i potrafiąca polecić dania

Klient_77Cf

17.11.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na początku duża...
Na początku duża kolejka, po wejściu do środka miła obsługa osoby, która przydziela stoliki. Kelner obsługujący niesympatyczny. Godzina 19. Brak wiedzy, które dania są wegetariańskie wskazując, że tylko posiadają potrawę bezmięsną pizze. W lokalu bardzo głośna muzyka przy której trzeba krzyczeń i nie można swobodnie rozmawiać. Po skończeniu posiłku nie zostaliśmy zapytani, czy mamy na coś jeszcze ochotę, długi czas oczekiwania na rachunek, nikt niestety nie odpowiedział nam do widzenia.

zarejestrowany-uzytkownik

15.11.2017

Placówka

Warszawa, plac Konstytucji 5

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do restauracji mimo, iż została postawiona tabliczka z prośbą o oczekiwanie na kelnera, który zaprowadzi do stolika nikt nie podszedł do mnie przez kilka minut. Po chwili skierowałam się samodzielnie w stronę schodów, aby wejść na piętro restauracji. Stolik finalnie wybrałam sama. Zamówienie dań przebiegło standardowo, choć aby dowiedzieć się co jest w ofercie lunchowej musiałam skorzystać z telefonu i sprawdzić ją samodzielnie na facebookowym profilu restauracji, ponieważ kelner nie zaproponował aby je przedstawić, mimo, że w momencie gdy przyniósł kartę zaznaczyłam, że skorzysta z oferty lunchowej. Następnie, gdy poprosiłam o podłożenie czegoś pod jedną z nóg stołu kelner poprosił, abym się przesiadła, ponieważ (tu cytat) ,, dłużej mu to zajmie żeby coś znaleźć". Głównie kelner był miły, zapytał czy danie mi smakuje, nie mniej jednak nie poradził sobie z niestandardowymi sytuacjami. Opłata także przebiegła pomyślnie, kelner od razu miał przy sobie terminal do płatności kartą.

Karolina_2251

12.07.2017

Placówka

Warszawa, plac Konstytucji 5

Nie zgadzam się (0)
Naprawdę przemiłe zaskoczenie!...
Naprawdę przemiłe zaskoczenie! Obsługa bardzo kompetentna i dbająca o klienta. Bardzo szybko przyniesiona karta menu. Czas oczekiwania też niezbyt długi. Po dostaniu dania po kilku minutach kelner przyszedł aby się upewnić czy wszystko odpowiada. Ceny w miarę przystępne szczególnie jeśli chodzi o lunche i śniadania, które w tygodniu mają specjalne obniżone ceny. Dania podawane są w niebanalny sposób, na deskach i w słoiczkach. Pizza we wtorki za 10 zł ekstra! Mają ciągły ruch i mnóstwo osób dlatego warto wcześniej zaplanować swoją wizytę. Myśle, że każdy miłośnik jedzenia znajdzie coś ciekawego dla siebie w karcie.

Alicja_642

04.05.2017

Placówka

Warszawa, plac Konstytucji 5

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłem Aioli w...
Odwiedziłem Aioli w godzinach popołudniowych. Zero kolejki ( aż byłem zdziwiony, zawsze widywałem kolejki - w godzinach porannych) kelner od razu zaproponował stolik i przyniósł karty. Po chwili przyszedł zapytać o zamówienie. Nie czekałem długo. zamówienie podane było w ciekawej oprawie, słoik jako szklanka oraz kolejny słoiczek jako miseczka na sałatkę. Wystrój jest super, rysunek techniczny samochodu, serwetki z nawiązaniem do marki. Kelner po kilku minutach przyszedł zapytać czy wszystko w porządku z zamówieniem. Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć to zbyt intensywny zapach w toalecie. Ale nie przykry zapach tylko przyjemny acz zbyt intensywny.

Perez

05.04.2017

Placówka

Warszawa, plac Konstytucji 5

Nie zgadzam się (0)
Pizza smaczna i...
Pizza smaczna i w bardzo konkurencyjnej cenie. Cienkie ciasto, dużo sera, duży rozmiar placka. Niestety gorzej z sosami - pomidorowy niesmaczny, mało doprawiony, czosnkowy jeszcze gorszy, bo z butelki. W menu są także inne dania. Czas oczekiwania znośny. W lokalu niestety mało miejsca - pizzeria jest widocznie nastawiona głównie na obsługę zamówień z dostawą. Pracownicy bardzo mili i skoncentrowani na swoich zadaniach. Pizzeria "fastfoodowa", można szybko, niezbyt drogo i ze smakiem się najeść.

SvN

16.06.2009

Placówka

Wrocław, Małopanewska 2

Nie zgadzam się (23)

Aioli

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Aioli?

Ktoś 7 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Lokalizacja wspaniała, duży...
Lokalizacja wspaniała, duży wybór pizzy oraz burgerów, duży ogródek, promocje oraz happy hours na jedzenie oraz drinki, obsluga pomocna, ciekawy klimat.
Zgadzasz się?