Auto Lellek

(4.24)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (8 z 13)

Wszystkim wątpiącym w...
Wszystkim wątpiącym w jakość obsługi w salonach Lelek (ja też do nich należałam) polecam wizytę w części przeznaczonej dla aut używanych. Można? Można! Panowie i Pani, dzięki za czas, profesjonalizm... no i Golfa.

Niezweryfikowany Klient_LBZj

16.08.2020

Placówka

Opole, Opolska 2c

Nie zgadzam się (0)
Polecam wizytę w...
Polecam wizytę w serwisie Mazda-Wspólna 1A, żeby zobaczyc jak można się czuć w serwisie. 3,5 godziny spędzone w VW Lellek Opole to męka .Samochod zastępczy płatny, lokalizacja oddalona od miasta, zainteresowanie klientem już nie takie jak przed kupnem auta.Zero napojów, brak możliwości otrzymania i ich kupna. Umycie i posprzątanie auta po naprawie serwisowej wymaga chyba znajomosci!!.Szczerze w stylu Magdy Gessler zróbcie wycieczkę do Mazdy.Oprocz ciepłego przyjęcia klienta serwisowego, zawsze (8 lat użytkowałem nowe Mazdy z Opola) auto było profesjonalnie przyjęte do serwisu, wydane, umyte, odkurzone z silnikiem czyściutkie jak z fabryki.Tlumaczenie serwisu ze ma duży przerób i nie stać ich na podobne postępowanie jest śmieszne !!!. Muszę szukać innego serwisu do weryfikacji skoro kupiłem VW. Przykre to skoro inni pokazali ze w serwisie można czuć się dobrze, nawet jak są problemy.

Niezweryfikowany Klient_qlTF

10.01.2020

Placówka

Sławice, Opolska 2c

Nie zgadzam się (0)
niby salon w...
niby salon w opolu a ceny ?, na śląsku górnym i dolnym mają niższe ceny ciekawe czemu tak jest ? tylko 100 km dalej a ceny niższe ? telefonowałem do łodzi w sprawie arteona i bez targowania usłyszałem niższą cenę ...

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2019

Placówka

Opole, Opolska 2c

Nie zgadzam się (0)
Ja korzystam z...
Ja korzystam z ich serwisu VW i nigdy się nie zawiodłem. Może jest troszeczkę drożej, ale mam pewność, że wykonają naprawę, a nie jak u Mirka w garażu, że powie że rozrząd wymieniony, a tylko ściemnia i 1000 zł bierze.Każdemu polecam. Właśnie planuje zakup nowego samochodu i jutro wybieram się do nich na rozmowę ws. nowej Octavii. :)

benek77

20.09.2016

Placówka

Opole, Opolska 2c

Nie zgadzam się (0)
W dniu 5...
W dniu 5 kwietnia Lelek prezentował najnowszy model Seata w holu CH Karolinka. Można było usiąść za kierownicą a pracownik firmy chętnie prezentował zalety tego samochody, rzeczowo odpowiadał na zadawane pytania, zachęcał do kupna. Elegancki, miły, grzeczny mężczyzna, w pełni kultury i uprzejmości, można było też otrzymać ulotki/foldery i słownie miłe zaproszenie po zakup. Nie zamierzam teraz zmieniać auta, seat nie jest moją marką ale to nie ma znaczenia, zawsze chętnie obejrzę i zaspokoję ciekawość motoryzacyjną, jeśli jest ku temu okazja. Tu w CH Karolinka często jakiś salon/dealer ma swoją prezentację, to dobre miejsce na marketing, poparty fachową obsługą, w estetyce aranżacji holu Karolinki.

DORA_1

09.04.2014

Placówka

Sławice, Opolska 2c

Nie zgadzam się (0)
W dniu 15...
W dniu 15 XII w CH Karolinka prezentowano wiele samochodów ale Auto Lellek zasługuje na uznanie i słowa pochwały. Dwóch eleganckich pracowników (kobieta i mężczyzna) prezentowało zalety lśniącej, czerwonej Skody Rapid, jej możliwości, osiągi etc, można było wsiąść do środka, poczuć komfort i wygodę, także bogatego wyposażenia. Liczne foldery do wzięcia a pracownicy mili, grzeczni, chętni do udzielania informacji dzięki szerokiej wiedzy. Zwykle w centrach handlowych tylko stoją auta, tym razem także obsługa na ful. Rewelacja wystawowa, niedzielnej prezentacji w CH Karolinka..

DORA_1

18.12.2013

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Tak się złożyło,...
Tak się złożyło, że firma w której pracuję zamierza wziąć w leasing samochód osobowy typu BUS i to mnie przypadło w udziale zebranie ofert i zrobienie rekonesansu na rynku. Pierwszym był salon Auto Lelek. Zadzwoniłam aby w tej kwestii uzyskać jakieś informacje. Miły głos kobiecy przełączył mnie do działu sprzedaży i rozmowę rozpoczęłam z panem Rafałem M. był miły, grzeczny i uprzejmy. Rozmowa nasza przebiegała rzeczowo i konkretnie przeplatana „żartobliwymi wstawkami”, nawet żart i przysłowia też się przewinęły. Pan Rafał przedstawiła mi wszelkie dane techniczne samochodu Volkswagen Transporter, czas oczekiwania, cenę, oferowane rabaty. Wartość samochodu to kwota prawie 105 tysięcy, tyle zdołałam utargować na rabatach z panem Rafałem choć ostatniego zdania jeszcze nie wyraziłam. Chcąc sprzedać artykuł takiej wartości należy wykazać się profesjonalizmem wysokiego poziomu i pan Rafał go wykazał. Profesjonalista w swoim fachu, z wyrozumiałością i taktem przyjął fakt, że na razie to jest tylko moje rozpoznanie. Rozmowa trwała dość długo ale musiała tak trwać bo sprawa była poważna choć atmosfera rozmowy nie miała charakteru podniosłego. Była sympatyczna, przyjazna i bez nacisków na zasadzie „mam klienta już go nie puszczę” i bez ignorancji dla konkurencji z którą też będę rozmawiać. Obiecał przesłać wszystkie informacje na e-mail, porozumieć się z osobą od leasingu aby ta przesłał mi też wstępną kalkulację rat. Tak też później się stało.

DORA_1

19.05.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W maju tego...
W maju tego roku postanowiłam kupić samochód. Nie miałam dokładnie wybranego modelu tylko określoną kwotę. Postanowiłam się wybrać do salonu samochodowego Lellek w Opolu. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem i to bardzo dużym. Parę dni przed wizyta w salonie zadzwoniłam do salonu i przedstawiłam mniej więcej co bym chciała i do jakiej kwoty. 3 dni później zostałam zaproszona już na jazdę próbną. Tak miłej obsługi dawno nigdzie nie spotkałam. Na początku jazdy próbnej szczegółowo przedstawiono mi samochód, gdzie co się znajduje.W trakcie jazdy próbnej mogłam wypróbować różne bajery, np. jazda z wersji podstawowej na wersje sport. A różnicę można bardzo poczuć. Gdy jazda próbna się zakończyła zostałam zaproszona do salonu. Oczywiście poczęstunek kawa, herbata jakieś ciasteczka :) Najlepsze było to, że troszkę przeraziła mnie cena modelu którego wybrałam. Za rada i z pomocą Pani wyszukaliśmy model samochodu w ich innych salonach i za parę dni mogłam już go odebrać w Opolu za przystępną ceną. Widać było, że zależy im na sprzedaży samochodu ale tez nie wciskają kitu i człowiek nie czuje się, że zależy im tylko na kasie. Najfajniejsze jest jeszcze to, że dbają o klienta nawet po zakupie samochodu. Wysyłają np. karki świąteczne, czy zaproszenia na różne występy, koncerty.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2011

Placówka

Opole, Opolska 2c

Nie zgadzam się (9)

Auto Lellek

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Auto Lellek?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Wszystkim wątpiącym w...
Wszystkim wątpiącym w jakość obsługi w salonach Lelek (ja też do nich należałam) polecam wizytę w części przeznaczonej dla aut używanych. Można? Można! Panowie i Pani, dzięki za czas, profesjonalizm... no i Golfa.