Oaza

(4.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 10)

Szybko, smacznie, tanio.
Szybko, smacznie, tanio.

Marcin_2305

14.07.2015

Placówka

Miastko, Długa

Nie zgadzam się (1)
Bardzo miła, sympatyczna...
Bardzo miła, sympatyczna i ciepło nastawiona do klienta obsługa - smacznie i nie drogie dania, do tego darmowy dowóz do klienta :D na pewno nie raz jeszcze skorzystam :)

Grzegorz_1156

23.10.2014

Placówka

Nowa Sól, ul. Kościuski 33

Nie zgadzam się (0)
restauracja ,, Oaza"...
restauracja ,, Oaza" w Nowej Soli należy do malych, ale za to bardzo przytulnych lokali. Wraz ze znajomymi byliśmy bardzo miło obsłużeni, a zaoferowane nam dania były przepyszne, i nawet w dostepnych cenach. Mam zamiar w przyszłosci częsciej tam bywać i polecać go innym. W lokalu jest czysto, choć troszke zmarzłam.

zarejestrowany-uzytkownik

25.02.2012

Placówka

Nowa Sól, ul. Kościuski 33

Nie zgadzam się (0)
Któregoś letniego wieczora...
Któregoś letniego wieczora brat z żoną zaprosili mnie na piwo do niedaleko położonej restauracji - pubu Oaza. Niewielki lokal lecz z klimatem. Ma ciekawy wystrój i klimat. Jest kilka stolików. Ceny są przystępne a obsługa miła. Danie zamówione było w miarę szybko podane a piwo odpowiednio schłodzone. Było tam czysto a lokal wygląda na zadbany. Miło spędzuliśmy tam wieczór. Zamówiliśmy danie i okazało się, że są bardzo duże porcje i w efekcie jedno danie starczyło na dwie osoby a cena była dobra na taką ilość. Karta dań dość obszerna więc można coś sobie wybrać bez problemu. Mily klimat pozostaje w pamięci.

Paulina_587

27.11.2010

Placówka

Miastko, Długa

Nie zgadzam się (2)
W trakcie spaceru...
W trakcie spaceru po Kudowie i okolicznych atrakcjach postanowiliśmy rozgrzać się jakimś cieplejszym napojem i weszliśmy do kawiarni Oaza. Zainteresowała nas płaskorzeźbą na ścianie przy wejściu. Wnętrze było wykonane w równie konsekwentnym "pustynnym" stylu. Bardzo ciekawe okazały się stoliki. Na ich środku były wnęki z piaskiem i pustynnymi skarbami, przykryte szybą tak - aby to jak najlepiej wyeksponować. W wejściowej salce były kolejne płaskorzeźby na ścianach, a w bocznej - ekspozycja z płynącej wody po ścianie, również bardzo efektowna. Nawet kafelki były w stylu jaki ogólnie prezentował lokal. Brakowało tylko muzyki o takiej tematyce - to uzupełniłoby obraz lokalu. Zajęliśmy stolik, a żona udała się do łazienki. W tym czasie pani obsługująca przyniosła jedną sztukę menu. Menu nie było bogate i nie było ani arabskie, ani pustynne - tylko zwykłe. Potem nastąpiła zmiana i ja poszedłem do łazienki - pani w tym czasie przyszła po zamówienie, ale żona powiedziała, żeby przyszła jak wrócę. Gdy to się stało, pojawiła sie ponownie. Czekolada na gorąco smakowała jak tania czekolada z torebki, zupa gulaszowa była kiepsko doprawiona (choć pani od razu przyniosła zestaw przypraw). Lokal dobrze pomyślany - poza kwestią czysto gastronomiczną.

Dust_colector

22.04.2010

Placówka

Kudowa, Zdrojowa 44

Nie zgadzam się (21)
Restauracja Oaza w...
Restauracja Oaza w Nowej Soli to mały ale bardzo przytulny lokal. Na co dzień serwują tam bardzo smaczne dania w przystępnych cenach, dlatego rodzice postanowili wyprawić tam swoje srebrne wesele. Uczestniczyłam w przyjęciu jako gość i mogę stwierdzić, że to jeden z lepszych lokali w mieście. Nie tylko ze względu na wygląd, lokal czyściutki, toalety bardzo zadbane. Obsługa natomiast rewelacyjna. Wszystkie dania podawane były o odpowiednich porach, uprzejmie. Przystrojenie i smak bez najmniejszych zarzutów. Mnie osobiście urzekły palemki "strugane" z marchewki i marchewka w rosole w kształcie serduszek. To bardzo ważne by goście dostali coś oryginalnego i byli należycie traktowani przez obsługę. Dlatego 5 z pełną stanowczością.

Ewa_78

17.02.2010

Placówka

Nowa Sól, ul. Kościuski 33

Nie zgadzam się (15)
Muszę przyznać, że...
Muszę przyznać, że restauracja "Oaza" wie jak przyciągnąć klienta do swoich progów. Lokal urządzony bardzo elegancko, ale bez przesadyzmu jeśli chodzi o detale. Metraż zaliczyłbym raczej do średnich, ale pomimo nieciekawego widoku za oknem można poczuć się tam bardzo przytulnie. Ogólnie rzecz biorąc od razu po wejściu widać klasę, która z resztą przejawia się w innych aspektach. Jednym z nich jest oczywiście jakość serwowanych potraw, gdyż na podstawie właśnie tego czynnika klienci kształtują opinię o lokalu. Nie mógłbym się przyczepić ani do wyglądu posiłków, anie do smaku ani nawet do sposobu podania - wszystko jest w jak najlepszym porządku. Przemiła obsługa w całości złożona z przedstawicielek płci pięknej dopełnia dzieła. Ale daję "tylko" 4+, bo przecież nie może być maksymalnie różowo. In minus zaliczam fakt, iż pewnego razu "wyszła" moje pierogi i zmuszony byłem zmienić zamówienie. Ale pewnie był to efekt popularności lokalu. Wszak jak udało mi się dowiedzieć rezerwacje obejmują już trzy lata wprzód!

zarejestrowany-uzytkownik

14.05.2009

Placówka

Nowa Sól, ul. Kościuski 33

Nie zgadzam się (13)

Oaza

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Oaza?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Szybko, smacznie, tanio.
Szybko, smacznie, tanio.