Karmelek

(2.42)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6 z 10)

Kiedyś do tego...
Kiedyś do tego karmelka przechodziłem z ochotą, po dzisiejszej wizycie nigdy więcej tam już nie przyjdę chyba, że z kimś z sanepidu... Brud, smród i ptasie "coś" na parapecie wewnątrz lokalu. Obsługa fatalna, mimo, że są błędy w menu to zamiast wyjaśnić, to kpią i wyśmiewają się z pytań klienta. Dodatkowo te trzy dziewczyny non stop gadają i śmieją się na cały regulator - jeżeli któraś to przeczyta - jedna z was nie jest za bardzo inteligentna (ta najbardziej wygadana. Ogólnie nie polecam nikomu, chyba że właściciel weźmie się za lokal.

zarejestrowany-uzytkownik

28.05.2015

Placówka

Opole, Zwierzyniecka 1

Nie zgadzam się (0)
Karmelek, to nie...
Karmelek, to nie tylko fast food, ale i jedna z najlepszych kaw mrożonych w Opolu. Lokal usytuowany jest w centrum miasta (w sąsiedztwie dawnej restauracji Mandarin Duck przy ul. Krakowskiej). To typ restauracji, które widujemy w niektórych amerykańskich filmach, gdzie każdy deser jest wykończony przysłowiową ,,wisienką". Obsługa jest sympatyczna i uprzejma, dania, zarówno typu fast-food jak i desery są bardzo dobre w smaku, a jeśli chodzi o ceny, to nie są one wygórowane. Co istotne, niska cena nie wpływa na wielkość porcji, która jest zawsze obfita.Jedynym mankamentem może być nieco zbyt mała ilość stolików w lokalu, jednak w sezonie letnim pojawiają się dodatkowe miejsca przed lokalem, w zacienionym miejscu pod markizą

zarejestrowany-uzytkownik

13.07.2012

Placówka

Opole, Zwierzyniecka 1

Nie zgadzam się (1)
Od dłuższego czasu...
Od dłuższego czasu mam coraz gorsze odczucia po pobycie w tym miejscu. Kiedyś była tam miła, szybka obsługa oraz smaczne jedzonko a teraz została im tylko lokalizacja. Moja niedzielna wizyta dolała oliwy do ognia. Chciałam zamówić sobie gofra. Po 15 min- z zegarkiem w ręku (gdzie stałyśmy z koleżanką jako pierwsze a za nami wianuszek ludzi) pani spytała koleżankę "co będzie" ? koleżanka zamówiła gofra zapłaciła i panienka się obróciła na pięcie i poszła. Nie wzięła ode mnie zamówienia mimo iż byłyśmy razem i chciałam to samo. Po kolejnych 10 min. zapytała( koleżanka nadal nie ma gofra) co mi podać( kolejka ani drgnęła) jak usłyszała, że gofra to od razu mówi, iż trzeba będzie 12 min czekać. Uważam, że to przegięcia i zrezygnowałam. Niemiła obsługa, super długi czas oczekiwania. Nikomu nie polecam.

Maja_65

15.06.2011

Placówka

Opole, Zwierzyniecka 1

Nie zgadzam się (3)
Mieliśmy smak na...
Mieliśmy smak na lody i gofry. W takiej sytuacji zawsze wybieramy to miejsce, ponieważ tam możemy nabyć te dwa desery. Żeby zamówić gofry trzeba udać się do wewnątrz lokalu, natomiast lody można zamówić na zewnątrz przy okienku, gdzie ciągnie się przeważnie długa kolejka. Żona weszła do lokalu po gofra. Wchodząc od razu można poczuć się jak w każdym lokalu fast-food, ze względu na wygląd i obsługę. Podchodzi się do lady i składa się zamówienie. W lokalu były dwie Panie, jedna siedziała przy okienku i obsługiwała klientów, którzy kupowali lody, a druga obsługiwała resztę klientów, którzy zamawiali inne dania lub desery. Na gofra trzeba było poczekać kilka minut - Pani grzecznie poinformowała o tym i skupiała się na czym innym. Można widzieć jak przygotowują dania, więc można być bardziej pewnym, że zjemy tylko te produkty, które widzieliśmy. Po czasie gofr jest gotowy, Pani głośno wypowiada nazwę dania i osoba oczekująca podchodzi. Obsługa jest szybka i dosyć miła. Żona wychodząc z lokalu zastaje mnie stojącego nadal w kolejce. Nadchodzi moja kolej i proszę o jedną mała porcję loda. Smaki zmieniają się co jakiś czas, więc zawsze można skosztować co innego. Pani szybko obsługuje, ale niestety bardzo poważnie, więc raczej uśmiech nie pojawia się nam na twarzy aż do chwili, kiedy odchodzimy z miejsca i zachwycamy się dobrym smakiem loda i gofra. Udajemy się w stronę Placu Wolności, gdzie siadamy na ławeczce i degustujemy nasz deser.

Szakal

15.11.2010

Placówka

Opole, Zwierzyniecka 1

Nie zgadzam się (0)
Wpadłam z koleżankami...
Wpadłam z koleżankami po zajęciach na lody, a pani mówi, że już nie sprzedają. Dziwne, bo lokal otwarty i normalnie lody można było zawsze kupić. Koleżanki zrezygnowały z zakupu czegokolwiek. Ja skusiłam się na frytki. Przygotowanie trwało dość długo, a posiłek otrzymałam w nieporęcznej torebce, przez którą przy wyciąganiu frytek brudziły się ręce o wewnętrzne ścianki. Nie dostałam żadnej serwetki.

zarejestrowany-uzytkownik

21.05.2009

Placówka

Opole, Zwierzyniecka 1

Nie zgadzam się (23)
Lody są przepyszne,...
Lody są przepyszne, jednak by je dostać trzeba się ustawić w kolejce pod obdrapaną ścianą, ostrożnie manewrować między odchodami ptaków, innymi śmieciami i krzesłami. Przynajmniej dostaje się serwetkę, by nie wybrudzić się przy jedzeniu.

zarejestrowany-uzytkownik

13.05.2009

Placówka

Opole, Zwierzyniecka 1

Nie zgadzam się (31)

Karmelek

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Karmelek?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Świetnie!
Świetnie.