ANBUD

( 0.50 )

Opinie (1)

A N B U D

A N B U D - Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe usługi remontowe, modernizacje budynków i wykończenia wnętrz. Rozwiązują również problemy związane z przebudową, remontem, adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych USTEREK. Ich atutem jest wysokokwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych robót. Zawsze stawiają na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nich nowym wyzwaniem, do którego podchodzą indywidualnie i z pasją, a zadowolenie ich Zleceniodawcy z wykonanych przez nich prac jest ich celem. Tak reklamują się wszędzie więc się skusiłam i zlecilam wykonanie usługi remontowej. Przekonałam się sama, o NEGATYWNEJ jakości ich usług. Wykonawca przyjechał na godzine i znikał. Remont ciągle się wydłużał. Co do wysokich kwalifikacji kadry to jest pracownikiem tylko mąż tej pani włascicielki. Okazało sie, że po ukończeniu i zapłaceniu za uslugę wystąpiła wada z winy wykonawcy. prosiłam już 3 miesiące a naprawienie usterki ale coż pieniądze skasowali i cisza. Ich praktyka i niezbędne kwalifikacje umożliwiły im świadczenie usług na najniższym poziomie. Pozostaje mi tylko zglosić sprawe o niewykonaniu usługi gdzieś wyżej.

Odwiedzałeś ostatnio ANBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ALUSTOLBUD

(4.00 )

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem