ABC Auto

( 1.50 )

Opinie (1)

Wybraliśmy się z mężem do sklepu z częściami samochodowymi

Wybraliśmy się z mężem do sklepu z częściami samochodowymi ABC Auto. Jest to jeden z najlepiej wyposażonych sklepów tego typu w Bełchatowie. Kiedy weszliśmy w sklepie było kilku klientów. Dwóch procowników obsługiwało klientów. W kolejce do obsługi spędzliśmy ok 10 minut. Kiedy już mieliśmy okazję porozmawiać z pracownikiem dowiedzieliśmy się że części któej szukamy nie ma w sklepie. Po tej informacji pracownik zapytał odrazu następnego klienta w czym może mu pomóc. Poczułam się zlekceważona. W końcu czekliśmy w kolejce 10 minut i otrzymaliśmy suchą informację. Z tego co wiem sklepy sprowadzają części, my nie mieliśmy nawet okazji zapytać czy część dla nas mogłaby zostać sprowadzona. Nikt nie lubi być lekceważony tym bardziej że konkurencja w Bełchatowie jest spora. Ja raczej więcej tam nie wrócę.

Odwiedzałeś ostatnio ABC Auto?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem