ALUSTOLBUD

( 4.00 )

Opinie (12)

Z wielką przyjemnością wystawiam bardzo pozytywną

Z wielką przyjemnością wystawiam bardzo pozytywną opinięJestem zadowolona z ich usług tej firmy materiał i wykonanie pracy jest bardzo dobre wiec polecam wszystkim znajomym . Jakiś czas temu firma ALUSTOLBUD zabudowała mi balkon, panowie spisali się na medal- wielki profesjonalizm no i cena przystępna.

Fatalnie.

Fatalnie.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

07.10.2013
ALUSTOLBUD Inna forma kontaktu

OD 2 LAT NIE UREGULOWALI SPRAWY ZERWANEJ UMOWY

OD 2 LAT NIE UREGULOWALI SPRAWY ZERWANEJ UMOWY. NIE ODPOWIADAJĄ NA LISTY, NIE ODBIERAJĄ TELEFONU

W ww firmie zamówiłem i podpisałem umowę na zabudowę

W ww firmie zamówiłem i podpisałem umowę na zabudowę balkonu z terminem wykonania 04.12. 2007. Zadatek wpłaciłem niewielki,tylko 100 zł, ponieważ w mojej żonie, przedstawiciel handlowy tej firmy nie wzbudzał zaufania. Kilkakrotnie dzwoniłem do tego przedstawiciela handlowego, żeby dokładnie się umówić i zawsze słyszałem "ja do pana zadzwonię", aż w końcu przestał odbierać telefon. Zadzwoniłem na drugi telefon z wizytówki, który odebrał brat przedstawiciela handlowego i obiecał, że do połowy stycznia 2008 zabudowa zostanie wykonana. 2.02. 2008 dowiedziałem się, że za te pieniądze (wg umowy) nie będą robić i zwiększyli cenę o 40%. Wobec tego zrezygnowałem z ich usług i zażądałem zwrotu zadatku w podwójnej wysokości. Czekam do dziś.

Odwiedzałeś ostatnio ALUSTOLBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Zakład Stolarski w Osielsku

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem