Adamed

( 5.00 )

Opinie (5)

Panie w recepcji naprawde bardzo uprzejme i życzliwe co

Panie w recepcji naprawde bardzo uprzejme i życzliwe co rzadko się zdarza w przychodniach lekarskich państwowych. Panie są chętne do pracy zawsze odbierają telefony nawet gdy jest ktoś przy nich i z nimi rozmawiają przepraszają grzecznie osobę i odbierają. Jest pewność iż zawsze się tam dodzwonimi.

Pielęgniarki pracujące w NZOZ Adamed są bardzo

Pielęgniarki pracujące w NZOZ Adamed są bardzo profesjonalnie przygotowane do pracy z pacjentami. Personel recepcji jest bardzo sympatyczny. Poszedłem po przepisanie recepty do laryngologa i nie było żadnego problemu z wyciągnięciem karty bez kolejki i oczekiwania kilku miesięcy. Lekarka, która przyjmowała w gabinecie była miła i z zaangażowaniem słuchała co mam jej do powiedzenia.

Oferta NFOZ'u jest bardzo bogata

Oferta NFOZ'u jest bardzo bogata. Mają oni wielu specjalistów, a kolejki do nich nie są długie. Oferują również bogatą ofertę badań diagnostycznych odpłatnie. Recepcja jest skomputeryzowana z bazą pacjentów i ich kartami choroby. Gabinety są bardzo nowoczesne i zadbane. Będąc tam zalediwe 30 min pani sprzątająca dwa razy myła podłogę :)

Personel recepcji jest bardzo miły i uczynny

Personel recepcji jest bardzo miły i uczynny. Sprawnie obsługuje pacjentów. Pracownice są schludnie ubrane w białe stroje. Wygląd poczekalni nie budzi zastrzeżeń. Pani Doktor bardzo profesjonalnie zebrała wywiad i postawiła diagnozę. Posiadała bardzo dużą wiedzę praktyczną. Zakres usług medycznych świadczonych przez placówkę ma bardzo szeroki zakres. Bardzo polecam jako POZ.

Zapisałm się do tej przychodni

Zapisałm się do tej przychodni. pani wyznaczyła termin podała , datę, chciała telefon-podałam. Dziś telefon. Lekarz vnie moze bo bla bla bla...pyta sie czy ja moge o 17. Mówie,że nie bo mam zajęcia..... no to co ja jej głowę zawracam zajmuję ludziom kolejke. Więc spokojnie mówię,że to ona do mnie dzwoni i odwołuje wizytę.No tak ale to ja sie teraz powinnam dostosować.i rzuciła słuchawkę.

Odwiedzałeś ostatnio Adamed?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Poradnia K

(2.00 )

Oftaldent

(2.50 )

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem