Laboratorium analityczne w Mielcu

( 4.00 )

Opinie (1)

Lekarz rodzinny zlecił mi badania kontrolne z krwi

Lekarz rodzinny zlecił mi badania kontrolne z krwi. Dostałam skierowanie i wybrałam się do laboratorium. Mieści się ono na parterze Szpitala Powiatowego. pomieszczenia laboratorium przeznaczone dla pacjentów są bardzo małe. Mieci się tu rejestracja i dwa punkty pobrań krwi i materiałów mikrobiologicznych. W poczekalni było już ok.15 osób kiedy weszłam. Jedna kolejka stała do rejestracji a w drugiej ustawiali się pacjenci już zarejestrowani. Stojac w kolejce zauważyłam, że przy okienku i na ścianach jest umieszczonych wiele informacji potrzebnych dla pacjentów: godziny otwarcia, wydawania wyników,rodzaj i cennik badań wykonywanych prywatnie. Na ścianach wisiały też certyfikaty akredytacyjne laboratorium, które wzbudzały zaufanie pacjentów. W pomieszczeniu panował dość duży tłok. Jedni pacjenci stali, drudzy siedzieli. Było także bardzo duszno. Dużym minusem jest brak wentylacji. W końcu doczekałam się badań. Pielęgniarka z uśmiechem zaprosiła mnie na fotel i zaczęła pobierać krew do badań. Ubrała do tego jednorazowe rękawiczki. W pomieszczenie było także dość małe. Wszędzie było czysto i panował porządek. Podziękowałam za badanie i otrzymałam informację, że po wyniki mogę zgłosić się jutro.

Odwiedzałeś ostatnio Laboratorium analityczne w Mielcu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Laboratorium analityczne

(5.00 )

Laboratorium Medyczne Synevo Łódź Kopernik

(5.00 )

LABOX Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem