Profi - Lingua

( 4.06 )

Opinie (98)

Super

Miło wspominam naukę w szkole w Katowicach, długo szukałam idealnej placówki do nauki języka, a potrzebowałam znać język do pracy i na studia. Serdecznie polecam kadrę i zajęcia!

5/5

Mam bardzo miłe wspomnienia ze szkołą ProfiLingua w Katowicach, zawsze zaangażowana kadra lektorów, wszystkie zajęcia były nastawione na kreatywną i skuteczną naukę języka. Przyswajaliśmy niezbędna gramatykę, słownictwo, ćwiczyliśmy mówienie. Ja bardzo polecam ;)

Najlepsza szkoła językowa ;)

Polecam ProfiLingua do nauki języków obcych, bardzo miło wspominam kurs w szkole, zawsze wszystko w pełni profesjonalnie.

Profi Łódź

Z grupy, która zaczynała na poziomie podstawowym nikt nie kontynuuje. Po roku nauki zostaly tylko dwie osoby, które również zrezygnowaly. W między czasie doszło kilka osób, ale wszyscy zrezygnowali. Nastawienie szkoły jest na złapaniu kursanta, ale potem kursant jest wrogiem, bo czegoś oczekuje.

Profi Łódź

Szkoła, skupia się tylko i wyłącznie na gramatyce, która tlumaczona jest bardzo dobrze. Ale, co z tego, gdy tę gramatykę trzeba zastosować prakycznie. Po dwóch latach nauki nie nauczyliśmy się jak zachować się u lekarza, jak dojść w odpowiednie miejsce, gdy zagubimy się. Zamówienia w restauracji zrobione bardzo pobierznie i tylko dlatego, ponieważ dopominaliśmy się tego. Zarówno sluchania i rozmów prawie wogóle, natomiast rozwiązywanie testów na potęgę. Jeżeli chcesz zdawać egzaminy z gramatyki to polecam, ale jeżeli chcesz nauczyć się mówić, wybierz szkołę w której się rozmawia, a nie rozwiązuje testy

Polecam bardzo

Świetnie umiejscowiona szkoła, wykwalifikowani lektorzy, super grupa, z którą się uczyłam. Polecam! ;)

Super szkoła

Jestem zadowolony z kursu w szkole ProfiLingua, zawsze wszystko na wysokim poziomie. Ekstra kadra lektorów, która zawsze była chętna do pomocy, odpowiednie materiały i bardzo fajne podejście do ucznia.

Świetna szkoła, super ludzie :)

Polecam szkołę, uczęszczałem ponad dwa lata i udało się przez ten okres opanować znajomość języka praktycznie do perfekcji. Ogromne podziękowania dla całego personelu i świetnej kadry lektorów.

Super

Uczęszczałam do dwóch szkół językowych, ale to właśnie w ProfiLingua czułam się najlepiej, świetna atmosfera, zawsze przyjaźni lektorzy, dobre warunki do nauki. Polecam :)

Super szkoła ze świetną atmosferą

Najlepsza szkoła moim zdaniem, gdzie nauczyłem się języka bardzo szybko, wszystko sprawnie przyswajałem dzięki odpowiedniemu podejściu lektorów i materiałom. Zdecydowanie polecam :)

Profi Łódź

Szkoła Profi w Łodzi to wielka pomyłka. Dyrektorka szkoły zamiast dążyć do zgody i sympatycznej atmosfery stwarza konflikty między lektorami, a kursantami. Opowiada kursatom o problemach lektorów, a tym samym lektorom mówi, że kursanci wnoszą roszczenie, dając do zrozumienia, że to roszczenie dotyczy danego lektora, co nie było prawdą. Zamiast zajmować się mieszaniem między ludźmi powinna zająć się wyposażeniem szkoły. Do odtwarzania listening-ów stare DVD. W toaletach brak papieru toaletowego. W upalne dni nawet wentylatora nie można włączyć, bo jest potwornie zakurzony.

Polecam

Najlepsza szkoła językowa do nauki :) Polecam! Duży wybór kursów i możliwości nauki, w tym również online.

Polecam szkołę ProfiLingua

Podczas kursu w szkole nie mogłam na nic narzekać, wszystko organizowane bardzo dobrze i dodatkowo z dużym zaangażowaniem. Polecam bardzo!

Obsługa i atmosfera cudowna :)

Dosłownie wymarzona szkoła dla mnie, cały kurs przebiegł bardzo szybko, ale przede wszystkim w świetnej atmosferze i oczywiście bardzo dużo się nauczyłam. To był cudowny czas, dlatego śmiało mogę polecić szkołę ProfiLingua wszystkim, którzy chcą nauczyć się w końcu dobrze władać obcym językiem. Sama nauka w szkole była super, nauczyciele i pracownicy chętni do pomocy!

Super wszystko

Bardzo polecam ofertę szkoły ProfiLingua, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Kursy dopasowane do potrzeb każdego ucznia :)

5 gwiazdek

Placówka w Poznaniu bardzo kompetentnie podchodzi do każdego ucznia, z uśmiechem i życzliwością. Pomogli dobrać odpowiedni kurs względem poziomu zaawansowania, przejrzyste płatności i dużo udogodnień ;)

Super wszystko

ProfiLingua to szkoła ze świetnym doświadczeniem...zachęcam do zapoznania się z kursami i kadrą lektorów, dzięki szkole obecnie łatwo i bez barier posługuję się językiem angielskim. Polecam!

Wszystko na ogromny plus :)

W szkole pracują ludzie z pasją i mogę to śmiało powiedzieć, cały kurs bardzo kompetentnie i profesjonalnie przygotowany. Nie miałem dużych wymagań co do sposobów nauczania. Chciałem skutecznie nauczyć się języka, oczywiście w miłej atmosferze. Uczęszczałem na lekcje 2x w tygodniu. Polecam :)

Super szkoła, obsługa, ludzie

Zdecydowałem się na kurs w ProfiLingua po namowach znajomych, ponieważ potrzebowałem nauczyć się niemieckiego, ale nie żałuję. Bardzo fajnie wspominam ten czas, wiele się nauczyłem i oczywiście obecnie mogę swobodnie rozmawiać po niemiecku. Lektorzy zawsze służyli pomocą!

Odwiedzałeś ostatnio Profi - Lingua?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avalon

(4.96 )

Alliance Française

(3.25 )

British Centre

(3.25 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem