Anonse

( 3.63 )

Opinie (4)

Bardzo fajna baza ogłoszeń

Bardzo fajna baza ogłoszeń.Proste i szybkie wyszukiwanie. Ciągle nowe ogłoszenia.bARDZ MIŁY PERSONEL. wSZYSTKO W NAJLEPSZYM PORZĄDKU.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo ciekawa i porzyteczna gazeta

bardzo ciekawa i porzyteczna gazeta, w której są ogłoszenia praktycznie z każdej branży. tematycznie ułożone są łatwe do odnajdywania. poza tym bardzo dobrym pomysłem są żółte skrzynki do których darmowo można wrzucać kupony z ogłoszeniem. można też wysłać treść ogłoszenia sms. ceny gazety jest przystępna, mozna ją kupic w kioskach, supermaketach, jej treści są także w internecie

Ostatnio sprzedawałem samochód to umieściłem ogłoszenie w

Ostatnio sprzedawałem samochód to umieściłem ogłoszenie w portalu anonse.pl Ogłoszenie pojawiło się bardzo szybko na stronach anonse, do tego można było zamówić ogłoszenie w gazecie, wybrać ilość wydań I to wszystko bez ruszania się z fotela. Również płatności to nie był problem. Wystarczyło wykonać tylko przelew i wszystko było opłacone.

W sobotę podałam przez internet ogłoszenie do gazety

W sobotę podałam przez internet ogłoszenie do gazety Anonse. Ogłoszenie dotyczyło sprzedaży działki.Fajne jest to,że jest to bezpłatne i ukazuje się w najbliższym wydaniu jakie się ukaże.Formularz jest bardzo prosty, można również wstawić swój opis. Dziś kupiłam gazetę,odszukałam swoje ogłoszenie i nastąpiło wielkie rozczarowanie-w ogłoszeniu pojawiły się nieprawdziwe dane i brakowało dwóch informacji,które zaznaczyłam w formularzu.Kilka razy podawałam już ogłoszenie i po raz pierwszy zdarzyła się taka sytuacja.

Odwiedzałeś ostatnio Anonse?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem