Defender

( 4.00 )

Opinie (1)

Zamierzam wymienić część instalacji elektrycznej w moim

Zamierzam wymienić część instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu, w którym akurat przeprowadzam remont. W tym zakresie mam niewielkie doświadczenie i nie podejmę się tego sam, dlatego też postanowiłem skorzystać z fachowości firmy, która się w tym specjalizuje. Mój wybór padł na firmę Defender, nie ukrywam, że została mi ona polecona przez znajomego, u którego wykonywali oni podobny zakres robót. Zadzwoniłem do omawianej firmy, właściciel (W.M.) stwierdził, że aby mówić o jakiejkolwiek wycenie prac musi się odbyć wizja lokalna. Logiczne. Zaprosiłem, więc Pana W. do siebie do domu. Przyjechał jeszcze w tym samym dniu! Na miejscu pomierzył on mieszkanie wysłuchał moich życzeń, zaproponował przy tym pewne rozwiązania, o których szczerze powiedziawszy nie miałem pojęcia. Proponował, bowiem położenie instalacji bezhalogenowych, po krótce streszczając mi zalety tej instalacji, oraz oświetlenie typu LED. O tym ostatnim słyszałem i nawet poważnie prałem pod uwagę planując remont. Po krótkich oględzinach i pomiarach Pan W dał mi do zrozumienia, że całość prac związanych z zakresem, jaki mu przedstawiłem nie powinien przekroczyć 4000 zł. To dla mnie zaskoczenie gdyż zakładałem, że będę musiał wyłożyć przynajmniej 2000 zł więcej. Pełną kalkulacje dostałem jeszcze w tym samym dniu na email z wyszczególnieniem wszystkich punktów. Podjąłem już decyzję. Mam nadzieję że podobną ocenę będę mógł wystawić tej firmie po wykonanej robocie.

Odwiedzałeś ostatnio Defender?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ALUSTOLBUD

(4.00 )

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem