Amok

( 5.00 )

Opinie (2)

Uwielbiam.

Bez porównania do sieciówek. Nie graja wszystkich filmów jak leci, tylko te ambitniejsze. Są też nowości, które w tym samym czasie lecą w kinach, a ocena o połowę niższa. Brak reklam przed filmami to wielki plus. Zamiast reklam puszczają zwiastuny innych filmów, wiec można się zachęcić na kolejny film. Fotele o wiele wygodniejsze niż w innych kinach, dużo miejsca, no i widownia na wyższym poziomie niż w sieciówkach kinowych - nikt nikomu nie przeszkadza podczas oglądania. Byłam już tam dużo razy i na pewno jeszcze wrócę.

Wybrałem się do kina w celu spędzenia miło czasu z

Wybrałem się do kina w celu spędzenia miło czasu z dziewczyną. Wybraliśmy mniejsze kino, ze względu na jego kameralny klimat. Nie pomyliliśmy się. Przed kinem było bardzo czysto, wszędzie były plakaty z zapowiedziami filmów, które będą lub już są puszczane w tym kinie. Wszystko jest czytelne i można sprawdzić repertuar na cały miesiąc. Do kina można wejść każdym z 4 wejść. drzwi jak i okna były bardzo czyste, a podłoga przed kasą także była zadbana. Przy kasie były ulotki estetycznie poukładane,wszędzie było czysto a za kasą panował porządek (było prawie pusto tylko najważniejsze rzeczy były widoczne jak komputer, drukarka) i siedziała tam bardzo miła pani (blondynka, po 30, włosy do ramion, w okularach) bardzo dobrze prezentująca się. Zakupiłem u niej 2 bilety na seans, w bardzo przyjemny sposób wydała mi bilety wraz z paragonem. Po zakupie biletów udałem się do toalety, która także była bardzo dobrze utrzymana (była zadbana, czysta, ładnie urządzona, z aktualnymi plakatami na drzwiach oraz panował tam świeży zapach). Następnie spędziłem kilka minut w poczekalni, która była także bardzo czysta, lecz pusta (nie było niczego poza 3 stołami i krzesłami), za ścianą była szatnia, ale chyba nieczynna, bo nikt tam nie obsługiwał. Kiedy zbliżał się czas seansu przygotowałem bilety do kontroli i poszedłem na małą salę (w kinie znajdują się 2 sale - mała, która jest strasznie kameralna na 15-20 osob oraz duża, która jest bardziej pojemna). Pani przy kontroli była bardzo miła, przywitała nas słowami "dzień dobry" oraz z uśmiechem na ustach skasowała bilet. Korytarz prowadzący do sal kinowych był bardzo czysty, ściany były świeżo malowane a wszystko dawało bardzo przyjemny efekt. Sama sala kinowa była mała, ale fotele były bardzo wygodne, jednak nie było stopniowania rzędu, przez co oglądałem głowę osoby siedzącej przede mną. Nagłośnienie w kinie bardzo mi odpowiadało, a sama atmosfera tam panująca była bardzo sympatyczna

Odwiedzałeś ostatnio Amok?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(3.88 )

Helios

(3.61 )

Multikino

(3.96 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem