Apteka Polska

( 2.75 )

Opinie (5)

Miałam okazję odwiedzić dziś Aptekę Polską

Miałam okazję odwiedzić dziś Aptekę Polską. Jest duża, ładnie urządzona i dysponuje miejscami parkingowymi. Farmaceutka była uprzejma, obsłużyła mnie z uśmiechem. Zaproponowała dwa produkty i nie usiłowała sprzedać droższego. Słowem: kupiłam to co chciałam, zostałam dobrze obsłużona i jestem zadowolona :)

Mała apteka na gdańskim Chełmie

Mała apteka na gdańskim Chełmie,należy do sieci "Aptek Polskich". Duży plus za lokalizacje i dostępność.Widać ją już jadąc tramwajem,nie trzeba kluczyć i błądzić aby znaleźć.Aptekę charakteryzują niskie ceny.Bardzo ważnym atutem jest możliwość. nabycia tańszych zamienników.Personel pomocny ,szukający rozwiązań adekwatnych do potrzeb klienta.Nawet niedostępne leki są sprowadzane w krótkim,dogodnym terminie ,a z racji na długie godziny otwarcia nie ma problemu z ich odbiorem.Korzystałam z kontaktu telefonicznego z apteką,telefon został odebrany szybko,udzielono mi wszystkich potrzebnych informacji.W obecnej chwili jest to jedyna apteka z której korzystam.

Kolejna cenna inicjatywa z przeznaczeniem dla emerytów i

Kolejna cenna inicjatywa z przeznaczeniem dla emerytów i rencistów tym razem zaproponowana przez aptekę. Proponuje ona dla emerytów i rencistów na cały asortyment każdego dnia w godzinach od 12. do 14. do 25% upustu na cały asortyment. Dodatkowo apteka jest czynna od 8.00-20.00 przez 365 dni w roku. tylko przyklasnąć.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem