Esculap

( 3.09 )

Opinie (10)

Wszystko było by bardzo dobrze

Wszystko było by bardzo dobrze, żeby nie fakt że jest wręcz niewykonalne rano dodzwonić się do rejestracji.

Przychodnia

Przychodnia,nieestetyczna,raczej skromnie wyposażona.Skład personelu bardzo niewyszukany i zawężony do minimum.Wiedza posiadana,dobra ale bez przebłysków i woli korzystania z nowoczesnych rozwiązań medycyny.Na gust nowoczesnych pacjentek z oczekiwaniami-zastój.Dochodzi do błędnej diagnozy,nie po raz pierwszy.Zaletą jest brak kłopotu z rejestracją,zwykle mam 100 % pewnośc,że zostane przyjęta.

Byłam wraz ze swoim narzeczonym u stomatologa

Byłam wraz ze swoim narzeczonym u stomatologa, na szczęście to ja byłam pacjentką. Zabieg nie powiem... został dobrze wykonany. Ale cena i jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. 130zł za plombę to trochę dużo zwłaszcza że za poprzednią wizytę Pan dentysta wziął 100zł za "zatrucie zęba". To ja zapisywałam mojego chłopaka do tego dentysty i miało to byś refundowane z NFZ. Refundowana była tylko pierwsza wizyta. Za kolejne trzeba było zapłacić

Wracałem do akademika i potrzebowałem kupić paczkę

Wracałem do akademika i potrzebowałem kupić paczkę prezerwatyw, widząc otwartą aptekę zaszedłem. Nazwa apteki Esculap skojarzyła mi się z dwoma znanymi miejscami. Obok drzwi wejściowych zauważyłem automat z prezerwatywami, jakiejś taniej firmy. Pomyślałem że wolę wejść do środka i tam kupić. Wewnątrz apteki uderzył mnie jej ogromny profesjonalizm w zorganizowaniu miejsca. Widziałem pułki z określonymi specyfikami, lekami, szamponami itd. Każda osobno opisana tak by klient wszystko widział. Zauważyłem 4 okienka do obsługi klienta i zaraz ktoś mnie poprosił bym podszedł do jednego z nich. Poprosiłem lek od bólu gardła i paczkę cienkich durexów. Pani obsługująca przeszła na 2 część apteki i zaczęła szukać w szufladzie towaru, po czym zaczęła ze mną rozmawiać o tym jaki dokładnie rodzaj chcę, a że nie było takiego jaki potrzebowałem musiałem przy wszystkich obecnych mówić jakie wolę prezerwatywy. Zapłaciłem i zebrałem się do wyjścia i to co mnie uderzyło to opornie działające drzwi nie pasujące do ogólnej koncepcji apteki.

Po przyjściu do lokalu zauważyłem

Po przyjściu do lokalu zauważyłem, że trwał remont jednego z gabinetów, w związku z czym na korytarzu panował lekki nieład. Jednakże nie przeszkadzał on w dostępie do innych pomieszczeń. Pielęgniarki obsługujące pacjentów były stosunkowo miłe i nastawione uczynnie do pacjenta. Lekarz wykazał się dużym profesjonalizmem.

W rejestracji siedzi i stoi około 10 pracowników i piją

W rejestracji siedzi i stoi około 10 pracowników i piją kawę. Podchodzi starsza pani i prosi o informacje kiedy i o której godzinie przyjmuje lekarz X. Jedna z pijących pań kawę odsyła kobietę na piętro do tablicy informacyjnej i odnalezienie sobie informacji o lekarzu X.

Należę do tej przychodni od 8 miesięcy

Należę do tej przychodni od 8 miesięcy.W tym okresie korzystałem z jej usług dość często.Dzisiaj wybrałem się na badania krwi...i co? SUPER,SUPER,SUPER!!!!!Przez cały ten okres mojego kontaktu z w/w placówką jestem bardzo zadowolony pod każdym względem:bardzo miła obsługa w rejestracji;wizyta wyznaczona na konkretną,wybraną godzinę,lekarz czeka na mnie w gabinecie-uśmiechnięty,kulturalny itp.;czyściutko,śliczne wnętrze,dużo kwiatów...Jestem pod wielkim wrażeniem!!!Ale wracam do dnia dzisiejszego.Pani pielęgniarka,która pobierała moją krew ,zrobiła to tak profesjonalnie,prawie bezboleśnie,sprzętem najnowszym, dodatkowo mierząc ciśnienie krwi.Byłem tak zadowolony,że pocałowałem ją w rękę...Sądzę,że jest to przychodnia na skalę Europejską.Ocena 5 to za mało.

Odwiedzałeś ostatnio Esculap?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.38 )

Evi-Med

(3.31 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem