AGA-MED

( 5.00 )

Opinie (2)

Nie zbyt duży ale czysty sklep z szerokim asortymentem

Nie zbyt duży ale czysty sklep z szerokim asortymentem wyboru dla klienta z możliwością szybkiej realizacji po jego zamówieniu przy chwilowym braku. Gabloty starannie uzupełnione asortymentem podzielony i oddzielony. Obsługa w miarę dyspozycyjna od innych wykonywanych czynności. Moim zakupem był Olej kokosowy Extra Vergine ,gdzie sprzedawca zaproponował mi tłoczony na zimno twierdząc że to właśnie ten którego szukam. Niestety moja wiedza była szersza na ten temat i uświadomiłam Paniom sprzedającym że to olej rafinowany! co też pisało małymi literkami. Moje zamówienie zrealizowano w ciągu dwóch dni. Miła obsługa chcąca sprzedać ale brakuje 100% profesjonalizmu.

Odwiedzałeś ostatnio AGA-MED?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Poradnia K

(2.00 )

Oftaldent

(2.50 )

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem