DAGMA

( 4.00 )

Opinie (2)

Wchodząc do salonu na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa

Wchodząc do salonu na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa bardzo duża ilość wzorników z płytkami.Asortyment na sklepie bardzo szeroki, różne konfiguracje na ekspozycjach. Osobiście uważam, żeprzejścia między poszczególnymi ściankami są zbyt wąskie i towaru trochę za dużo.Sprzedawca w salonie podszedł do mnie po krótkiej chwili a zapytany przeze mnie poinformowało braku takiego towaru i zaprosił do swojego stanowiska celem pokazania mi go w internecie.sprzedawcy ubrani bardzo elegancko. Obsługując mniehandlowiec najpierw pokazał próbki kolorystyczne, a następnie zaczął szukać towaru na stronie producenta.Pomimo kłopotów z połączeniem internetowym potrafił podtrzymać rozmowę próbując naprawićusterkę a także uskutecznić pokaz wykorzystując komputer koleżanki.Pokazał towar na monitorze, poinformował o wymiarach, a także opowiedział o sposobie montażu ipotrzebnych akcesoriach. Wykazał się duża wiedzą oraz fachowością, poświęcił dla mojej osoby sporo czasu.

Odwiedzałeś ostatnio DAGMA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

e-lazienki

(0.50 )

INTECH

(4.50 )

Art-Dom

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem