AutoZastepcze.pl

( 5.00 )

Opinie (1)

Pierwszy raz korzystałem z samochodu zastępczego w ramach

Pierwszy raz korzystałem z samochodu zastępczego w ramach polisy OC sprawcy kolizji drogowej i trafiłem na prawdziwych specjalistów w tym fachu. AutoZastepcze.pl ma całodobowy kontakt telefoniczny, więc już w dniu kolizji mogłem korzystać z samochodu zastępczego. Panowie z firmy przywieźli mi samochód późnym wieczorem pod sam dom. Na miejscu wypełniliśmy i podpisaliśmy wszystkie dokumenty. Samochód otrzymałem czyściuteńki i pachnący, z pełnym bakiem i pełnym wyposażeniem. Na czas rozstrzygnięcia kwestii z ubezpieczycielem poruszałem się samochodem, niczym się nie przejmując. Gdy ubezpieczyciel wypłacił już odszkodowanie, skontaktowałem się ponownie z firmą. Jeszcze tego samego dnia przyjechał pracownik, uzupełniliśmy drugą część protokołu zdawczo-odbiorczego, a ja podziękowałem za sprawną i profesjonalną obsługę. Oczywiście cała usługa była dla mnie bezpłatna. Kosztem najmu firma obciąża ubezpieczyciela sprawcy kolizji. Warto dodać, że w razie gdyby ubezpieczyciel sprawcy próbował uniknąć odpowiedzialności za opłacenie usługi najmu (a takie sytuacje się zdarzają!), firma AutoZastepcze.pl również nie pobierze nawet złotówki od wynajmującego - taki zapis jest w umowie. Firma sama dochodzi wierzytelności od ubezpieczyciela na drodze przedsądowej, a później sądowej. Gdyby była szóstką, dałbym szóstkę. Za uczciwość, kompetencje i organizację. Polecam wszystkim w razie potrzeby śmiało korzystać z usług tego przedsiębiorstwa.

Odwiedzałeś ostatnio AutoZastepcze.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AVIS

(3.25 )

Dollar Thrifty Rent a Car

(3.00 )

Express

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem