Allgame

( 3.50 )

Opinie (2)

Do sklepu Allgame wybrałem się w przedświąteczne

Do sklepu Allgame wybrałem się w przedświąteczne przedpołudnie by zakupić grę na konsolę. Sklep ten znajduję się w budynku na jednym z osiedli w Katowicach. Oferuje akcesoria do komputerów, konsol gry programy. Niestety o ile w internecie sklep jest "widoczny" o tyle na ulicy Klonowej jest bardzo słabo oznakowany , bardzo łatwo go przegapić jeśli zapomniało się numeru domu. Od strony ulicy niema żadnej informacji gdzie znajduję się ten sklep. Po długich poszukiwaniach udało mi się odnaleźć wejście do sklepu. Na bocznych drzwiach, których nie widać od strony ulicy widniała jedynie kartka zapraszająca na 1 piętro. Sklep zajmuje dwa pokoje w budynku, w jednym mieści się „administracja i kasa” pokój jest duży, czysty, sprzedawczyni była bardzo miła. W drugim pokoju znajduje się magazyn z grami. Asortyment jest średni dużo więcej można znaleźć w innych tego typu sklepach. Jednakże warto odwiedzić ten sklep jeśli zależy nam na tym by kupić produkt dużo taniej. Ceny są dużo niższe niż u konkurencji. Zakupiłem dwie gry w tym sklepie plus kabel do konsoli. Dużym plusem był kontakt poprzez internet z tym sklepem. Dostałem zapewnienie, iż towar jest dostępny i zostanie odłożony specjalnie dla mnie. Sprzedawca poinformował mnie o tym, był bardzo uprzejmy i chętnie udzielał odpowiedzi na moje pytania.

Odwiedzałeś ostatnio Allgame?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem