Maltabike

( 5.00 )

Opinie (2)

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. swietna sprawa. wybieram dowolny rower jaki chce i jade. malo formalnosci dobra cenA i blisko drogi rowerowej dookola malty. polecam kazdemu. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Zostałem bardzo miło przywitany i potraktowany jak osoba

Zostałem bardzo miło przywitany i potraktowany jak osoba dojrzała. Od razu pracownik powiedział mi, że niekoniecznie trzeba wymieniać całą część w rowerze, a być może tylko kilka łożysk. Był bardzo miły i widać było, że zna się na rzeczy,

Odwiedzałeś ostatnio Maltabike?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vitamin Shop

(3.92 )

Tatar

(5.00 )

Elite Sport Food

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem