Sprzęt do rehabilitacji

( 3.50 )

Opinie (3)

Ostatnio udałam się na zakupy do sklepu Decathlon Easy

Ostatnio udałam się na zakupy do sklepu Decathlon Easy. Byłam zachwycona dyskontem – zarówno pod względem oferowanych tam towarów, jak i atmosfery oraz porządku, jakie tam zastałam. Ubrania i przyrządy sportowe były ułożone tematycznie, zgodnie z dyscyplinami sportowymi. Nie miałam problemu ze znalezieniem tego, czego szukałam. Przymierzalnie były czyste i gotowe do użytku, co w takich sklepach nierzadko jest trudne w utrzymaniu. Dodatkowym atutem jest profesjonalna obsługa sklepu. Gorąco...

Szukając kompetentnej podpowiedzi odnośnie zakupu balkoniku

Szukając kompetentnej podpowiedzi odnośnie zakupu balkoniku rehabilitacyjnego "zderzyłam się" za Panią od obsługi klienta, która była wyrażnie w złym nastroju. Udzielała odpowiedzi zbywających i zniechęcających do dalszych dyskusji. Efekt wyszłam ze sklepu po kilku minutach ze świadomością że ta pani do obsługi klienta się nie nadaje w sklepie z takim asortymentem gdzie wnikliwość, kompetencje i chęć udzielenia wyczerpujących podpowiedzi dla klienta jest bezcenna, który może polegać tylko na wiedzy sprzedawcy.

Odwiedzałeś ostatnio Sprzęt do rehabilitacji?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem